Lista wszechczasów

Oto lista wszystkich osób które od 2004 roku zawitały na Zimowej Watrze Wędrowniczej.
Jeśli nie znajdziecie siebie na liście, albo macie jakieś zastrzeżenia, proszę o kontakt (Baton)

Imie i Nazwisko Miejscowość Środowisko watry
1 Leon Suski Jastrzębie-Zdrój 10 HDŻ Katowice 16
2 Jarosław Gruske Duisburg 16
3 Tomasz Ciesielski Opole 123 ŚDH „NS” GNIAZDO 15
4 Maciej Retyk Jaworzno HKL GRYF 14
5 Adam Dersiewicz Gliwice 14 GDH 14
6 Magda Bregin Cieszyn Nonstop Adventure ZHP 12
7 Elżbieta Homlak Jaworzno HKL GRYF 12
8 Marcin Konieczny (Baton) Dąbrowa Górnicza V Szczep Czarna 5 12
9 Kocioł Opole 8 DW „Czogori” 12
10 Maciej Szczypka Żory 11
11 Agata Kisiel Katowice 30 HDW 11
12 Michał Dobrowolski Katowice M- SQAD 11
13 Damian Kupiec Katowice M- SQAD 11
14 Agnieszka Rytel Łódź KH Łódź-Polesie 11
15 Ania Omiecińska Łódź KH Łódź-Polesie 11
16 Piotr Wojtaszek Łódź KH Łódź-Polesie 11
17 Marcin Chmieliński Katowice 10 HDŻ Katowice 10
18 Kamil Ciesielski Katowice 10 HDŻ 10
19 Krzysztof Mański Żory 7 DH Leśne Orły 10
20 Marcin Żukowski Głubczyce/Głuchołazy 5 GDH-y “Wilczy Bór” ZHR 10
21 Jerzy Hnatyk Ostrów Wlkp. Hufiec Ostrów Wlkp 10
22 Katarzyna Frąszczak Katowice 30 HDW 10
23 Michał Janerka Gliwice 12 GDH Mistral 10
24 Agata Rockstein Katowice 10 HDŻ 10
25 Michał Pawlyta Gliwice 13 GDW 10
26 Paulina Wąs Dąbrowa Górnicza 270 DDW 10
27 Piotr Halup Mysłowice RED DEBILS 10
28 Marek Woźniczka Siemianowice Śl. Nonstop Adventure ZHP 9
29 Klaudia Jadwiszczyk Mikołów 11 HDSH Katharsis 9
30 MaciejStańczak-Rudy Opole 48DHKnieja/NonstopAdventure ZHP 9
31 Marta Stąsiek Katowice 10 HDŻ 9
32 Adam Tworek Katowice 30 HDW 9
33 Przemysław Szlęzak Gliwice 23 GDW 9
34 Michał Janik Czechowice Dziedzice 813 PDW 9
35 Dariusz Hutkowski Warszawa 295 WDH 9
36 Ewa Rozkosz Katowice 10 HDŻ 9
37 Mateusz Kasperek Katowice Murcki 9
38 Piotr Mrówka Gliwice 23 GDW 8
39 Robert Masarczyk Rybnik 27 DH Pogodne serce 8
40 Katarzyna Chałubiec Gliwice 8
41 Adam Tulec Rybnik 27 DH Gaszowice 8
42 Michał Werner Łódź Hufiec Łódź – Polesie 8
43 Mateusz Małecki Dąbrowa Górnicza 8
44 Krzysztof Bałecki Piotrków T. 27 PDW “BUKI” 8
45 Dariusz Gruntowski Jastrzębie Zdrój JS2023 8
46 Wojtek Rabiański Gliwice 23 GDW 8
47 Rafał Klepacz Radom CWM Gdynia 7
48 Krzysiek Kuboszek Bielsko- Biała 13 RDW FATUM 7
49 Kacper Sikora Mikołów 12DSH ŻYWIOŁY 7
50 Jacek Nosiła Gliwice 23 GDW 7
51 Sabina Śliwka Bielsko- Biała FATUM 7
52 Piotrek Kuczyński Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 7
53 Mietek Chałubiec Gliwice AKT Watra 7
54 Marek Brzostowicz Kraków HGR „KRAK” / Inspktorat ratowniczy 7
55 Katarzyna Olech – Michałowska Warszawa 155 201 WDHiZ 7
56 Michał Michałowski Warszawa 155 201 WDHiZ 7
57 Tomasz Babiak Ostrów Wlkp. Hufiec Ostrów Wlkp 7
58 Paulina Bałazy Warszawa 155 201 WDHiZ 7
59 Grzegorz Świstek Łódź  Hufiec Łódź – Polesie 7
60 Łukasz Jurkiewicz Gliwice Hufiec Ziemi Gliwickiej 7
61 Ashur – pies Katowice 30 HDW 7
62 Mateusz Madejczyk Milówka 21 MDH FRONT 7
63 Marcin Rypień Węgierska Górka 11 MDH „Wichry” 7
64 Keiko – psiak Katowice 30HDW 7
65 Agnieszka Koziarska/ Wilkowiecka Spała 247PM Spała 7
66 Janusz Wilkowiecki Spała 247PM Spała 7
67 Szymon Strąk Katowice WKR 6
68 Maciej Kubik Warszawa WGKA 6
69 Grzegorz Natonek Jaworzno 9 JDH „Wachlarz” 6
70 Wiktoria Rabiańska Gliwice 23 GDW 6
71 Mateusz Przybył Katowice 10 HDŻ 6
72 Ola Drewienkowska Opole Nonstop Adventure ZHP 6
73 Konrad Łuczyński Zduńska Wola KH ZHP Zduńska Wola 6
74 Anna Czech Bielsko- Biała FATUM 6
75 Paweł Kozieł Katowice 50 HDW 6
76 Tomasz Fortuna Gliwice 6
77 Kevin Wolny Konin Hufiec Konin Grupa Wędrownicza 6
78 Haker – pies Katowice 30 HDW 6
79 Alicja Majchrowska Siemianowice Śl. VII Szczep Antidotum 6
80 Ania Majchrowska Siemianowice Śląskie VII Szczep Antidotum 6
81 Marek Kamiński Węgierska Górka 21 MDH FRONT 6
82 Izabella Mysłowska Katowice 10 HDŻ 6
83 Ola Nadolna Dąbrowa Górnicza 270 Przetrwamy 6
84 Dariusz Schuppik Zabrze Ino gibko bo mi bana pitnie 6
85 Iwona Błażków Opole Haki 6
86 Tomasz Benedysiuk Warszawa WGKA Carpe Noctum 6
87 Adam Płóciennik Ostrów Wlkp. Hufiec Ostrów Wlkp 6
88 Mateusz Gądziak Ostrów Wlkp. Hufiec 6
89 Michał Witas Mysłowice Red Debils 6
90 Filip Kwapich Mysłowice  10 HDŻ 6
91 Rafał Jędrys Łódź 103 ŁDH 6
92 Dorota Czypionka Mysłowice 10HDŻ 6
93 Dariusz Janik Gliwice 91 GDHS 6
94 Łukasz Poremba Sosnowiec 6
95 Michał Brukwicki Poznań ND 6
96 Marek Czerniak Częstochowa/ Wieluń KI Awangarda 6
97 Mariusz Aniszkiewicz Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 6
98 Maciej Stański Warszawa 330 WDW 6
99 Patryk Kryczka Częstochowa 6
100 Marcin Nowak Częstochowa 6
101 Agnieszka Ganiek Palowice Czerwionka-Leszczyny 6
102 Olaf Ganiek Palowice Czerwionka-Leszczyny 6
103 Maciej Kowalczyk Częstochowa Krąg Instruktorski „Awangarda” 6
104 Miras Witas Mysłowice Red Debils 6
105 Jarosław Bilski Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 6
106 Katarzyna Stasiak Wrocław Nonstop Adventure ZHP 5
107 Tomasz Kowalczyk Wrocław HKA Paradox 5
108 Karolina Wyjadłowska Żory 6 DH-ek Mury 5
109 Magda Wyjadłowska Żory 4 GZ 5
110 Adam Mizerski Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 5
111 Małgorzata Silny Warszawa 5
112 Dawid Kazimierczak Opole 6 OPDH 5
113 Daria Smenda Warszawa WGZ „Trusie” 5
114 Kinga Jadwiszczyk Mikołów 5
115 Damian Łoziński Bielsko 33 BD „CC” 5
116 Michał Grzeszkowiak Mysłowice 3 WDW Feniks, KH Mysłowice 5
117 Sebastian Mański Żory GDSZ 5
118 Basia Łochowska Warszawa 155 201 WDHiZ 5
119 Piotr Jędrys Łódź 103 ŁDH 5
120 Kinga Jurowiec Siemianowice Śląskie 5
121 Magdalena Goryl Tarnowskie Góry 5
122 Bartłomiej Czech Pszczyna 4 HDW 5
123 Kamil Skoczek Warszawa 186 WDHiGZ 5
124 Patrycja Bryszewska Łódź 101 ŁDH 5
125 Anna Osenkowska Katowice 10 HDŻ 5
126 Tomasz Silny Warszawa 186 WDHiGZ 5
127 Agata Kornek Stalowa Wola 69 SDH 5
128 Dagmara Duda Kalwaria Zebrzydowska 3DW Altair 5
129 Dominika Kuc Katowice 10 HDŻ 5
130 Damian Kędziora Września WRZOS 5
131 Piotr Spychała Żory VIII DH 5
132 Jakub Postrzednik Skoczów Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 5
133 Krzysztof Widłak Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 5
134 Bartosz Groński Poznań 5
135 Jan Kasprzykowski Bielsko-Biała 13 DW FATUM 5
136 Michał Bratek Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 5
137 Mateusz Chmielewski Warszawa 330 WDW 5
138 Michał Matczyński Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 5
139 Marcin Poczobutt Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 5
140 Marta Moszczyńska Ostrów Wlkp. 7 GŚDW „PIASTY” 5
141 Bartłomiej Gorzałka Częstochowa 5
142 Wojciech Kołodziejczak Częstochowa KI Awangarda 5
143 Betina Füllbier Siemianowice Hufiec Siemianowice 5
144 Piotr Brzezicki Bielsko-Biała 13 DW FATUM 5
145 Piotr Opoka Katowice 27 DW VII SH 5
146 Adam Kurzawiński Gliwice 13 GDW 5
147 Alaska – pies Katowice 30 HDW 5
148 Grażyna Schubert Dąbrowa Górnicza 5
149 Mateusz Gaweł Warszawa Mokotów 5
150 Tomasz Motyka Węgierska Górka XI MDH WICHRY 5
151 Mateusz Gloc Częstochowa 5
152 Adrian Rozbicki Warszawa 31 WDHiGZ 5
153 Krystian Gabryel Katowice 10 HDŻ 5
154 Jacek Szewczyk Rybnik 5
155 Maciej Andrzejczuk Białystok 7 SzDHiZ “Aurelius” 5
156 Magda Wojcieszek Nowy Dwór Mazowiecki  Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki 5
157 Maciej Łosiński Września Wrzos 4
158 Dorota Bryndza Warszawa WGKA 4
159 Sławomir Borowy Dąbrowa Górnicza V Szczep Czarna 5 4
160 Agnieszka Spyra Bytom PDW 4
161 Radosław Turek Bytom PDW 4
162 Piotr Kuczek Tychy NW Polana 4
163 Arkadiusz Rybacki Zduńska Wola KH ZHP Zduńska Wola 4
164 Piotr Jaksa Zduńska Wola KH ZHP Zduńska Wola 4
165 Mariusz Kowalczyk Żory GDSZ 4
166 Agnieszka Rajnicka Chorzów 88 SDW Abstrakt 4
167 Dominika Dubiel Imielin 41 DH „Sokoły” 4
168 Gosia Śliwińska Radomsko 40 RDW 4
169 Kasia Marcol Katowice 32 HDW 4
170 Szinuk – pies Katowice 32 HDW 4
171 Daniel Dziech Czechowice Dziedzice 313 DW 4
172 Krzysztof Czapiewski Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 4
173 Elżbieta Jankowska Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 4
174 Katarzyna Lewińska Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 4
175 Barbara Stangret Mikołów 12 DSH 4
176 Mateusz Osenkowski Katowice 10 HDŻ 4
177 Bartosz Suski Jastrzębie-Zdrój 10 HDŻ 4
178 Dawid Brzoska Katowice 10 HDŻ 4
179 Mateusz Łukaszek Mysłowice 10 HDŻ 4
180 Michał Suski Jastrzębie-Zdrój 10 HDŻ 4
181 Maciej Filipecki Katowice 10 HDŻ 4
182 Agata Jurczak Żory 4
183 Krzysztof Parobczy Głucholazy 4
184 Bartek Skonieczny Konin Trupa Wędrownicza Konin 4
185 Mateusz Ćwiek Konin Trupa Wędrownicza 4
186 Magda Michalik Gliwice 9 GDHS „Lukarna” 4
187 Paweł Knieć Opole 6 OPDH Amistad 4
188 Anna Spernol Mikołów 33 HDT 4
189 Wojtek Ceret Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 4
190 Marek Bolesta Białystok 13 BDW 4
191 Agata Górawska Katowice 10 HDŻ 4
192 Joanna Zielonka Katowice 10 HDŻ 4
193 Piotr Zielonka Katowice 4
194 Jakub Kowalski Warszawa 296 WDH „Wir” 4
195 Paweł Kaczorowski Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 4
196 Violetta Mruczek Siemianowice Śląskie 4
197 ARON – Psiak Katowice 30HDW 4
198 Weronika Kotas Mysłowice Hufiec Mysłowice 4
199 Maciej Czajkowski Mysłowice PIDW „Mgła” 4
200 Nowakowska Sylwia Opole 4
201 Mateusz Gierek Kędzierzyn-Koźle XXDW Coma 4
202 Aleksander Pawełczyk Warszawa 4
203 Andrzej Grzegorek wrzesień WRZOS 4
204 Krzysztof Maciejewski Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 4
205 Dawid Wiater Gliwice 316 GDH „Huragan” 4
206 Michał Stanaszek Siemianowice śląskie 13DW „Horyzont” 4
207 Jan Gargól Łódź SKPB ŁÓDŹ 4
208 Kamil Szyjkowski Gliwice 4 GDH 4
209 Szymon Żołna Węgierska Górka 11 MDH „Wichry” 4
210 Jakub Lasek Opole 9 DW „Dziki” 4
211 Adrian Jaźwiec Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 4
212 Krzysztof Tyfel Częstochowa 4
213 Robert Kaźmierczak Piotrków Trybunalski 27 PDW „Buki” 4
214 Jakub Krzeciński Gliwice 4
215 Basia Różalska Warszawa 330 WDW/252KI 4
216 Michał Zalewski Bielsko-Biała 13 DW FATUM 4
217 Krzysztof Parchański Zabłocie Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 4
218 Wojciech Szymik Katowice 10 HDŻ 4
219 Franciszek Kulanek Mikołów Feniks 4
220 Jadwiga Goniewicz Łódz Polesie 4
221 Szymon Wydrzyński Bielsko-Biała 13 RDW Fatum 4
222 Paulina Stypułkowska Warszawa Mokotów 4
223 Krzysztof Gawor S Wrocław 4
224 Mat Widzyk Warszawa 4
225 Wojtek Żebrowski Warszawa 4
226 Alicja Szymik Katowice 10 HDŻ 4
227 Robert Kaczmarczyk Orzesze 4
228 Krzysztof Kowalczyk Łódź 7 ŁDW „Chaos” 4
229 Olek Łosek Warszawa 330 WDW 4
230 Agata Dyga Częstochowa 4
231 Kamil Strzekczyk Sosnowiec SDWI Skauci 4
232 Michał Janiec Warszawa 211 WDHiGZ 4
233 Tomasz Rojek Cieszyn 4
234 FRANK Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 4
235 Adam Panczocha Opole 60 PDH 4
236 Bartosz Poskart Krapkowice 1 KDW „Szarańcza” 4
237 Kacper Jankowski Białystok 4
238 Patryk Walczak Łódź 103 ŁDH 4
239 Przemysław Kopowski Radom 18 RDW 4
240 Piotr Kopowski Radom 18 RDW 4
241 Andrzej Rydzewski Białystok 59 BWDW 4
242 Wojciech Michalski Kluczbork ZHR Kluczbork 4
243 Aleksandra Czarkowska Białystok HKR “Asy” 4
244 Paweł Sokalski Warszawa 65 WDH 4
245 Andrzej Skwarczyński Warszawa 19 Zielony Płomień 4
246 Grzegorz Dachniewski Warszawa 65 WDHiGZ 4
247 Marian Krawczyk Częstochowa 138 CDH “Grom” 4
248 Filip Franczyszyn Węgierska Górka Węgierska Górka 4
249 Wojciech Michalski Milówka XXI MDH “Front” 4
250 Agata Sobótka Nowy Dwór Mazowiecki 4
251 Tomasz Suski Orzesze 4
252  Michał Serement Miastko 39WDH Paradoks 4
253 Filip Fotomaiczyk Kraków 11 KDH “VikingoVie” 4
254 Ula Falasa Nowy Dwór Mazowiecki  Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki 4
255 Kalina Iwanek Warszawa WGKA Carpe Noctum 3
256 Andrzej Rawski Gliwice Uroczysko 3
257 Piotr Majka Gliwice Uroczysko 3
258 Łukasz Wiśniewski Zduńska Wola KH ZHP Zduńska Wola 3
259 Alek Pleszko Łódź KH Łódź-Polesie 3
260 Ola Depczyńska Łódź KH Łódź-Polesie 3
261 Asia Dobrowolska Konin Hufiec Konin Grupa Wędrownicza 3
262 Rafał Źrebiec Gliwice HKT 3
263 Magdalena Kłusek Gliwice Zdrój Ekipa od zwalczania stonki 3
264 Jarek Miazga Opole 9 DW „Dziki” 3
265 Wojtek Opole 9 DW „Dziki” 3
266 Kamil Pietryszyk Białystok 8 Krąg Instr.  „Młody las 3
267 Agata Pietryszyk Białystok 8 Krąg Instr.  „Młody las 3
268 Sylwester Kurzyna Jaworzno 5 IDW „Potok” 3
269 Andrzej Brandt Bełchatów 43 BSDH „Buki” 3
270 Marta Miśkiewicz Bełchatów 43 BSDH „Buki” 3
271 Przemek Kępa Radomsko 40 RDW 3
272 Robert Popiołek Radomsko 4 RDH 3
273 Komarek Wacław Pszczyna 4 HDW 3
274 Łukasz Bereza Warszawa 328 WDW Horda 3
275 Mikołaj Łaski Warszawa 328 WDW Horda 3
276 Berial – pies Katowice 30 HDW 3
277 Danuta Huczała Cieszyn 30 CDW „N.I.C” 3
278 Ewa Kwiatkowska Warszawa 288 WGZ Tuptusze 3
279 Ula Garbowska Gliwice 23 GDW 3
280 Sebastian Ozdoba Gliwice 23 GDW 3
281 Maciek Sulima Gliwice 23 GDW 3
282 Jarosław Pogorzałek Bytom 22 DSH 3
283 Alek Jankowski Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 3
284 Michał Urbanowski Sopot 20 SDH 3
285 Adam Blokus Sopot 20 SDH 3
286 Agnieszka Kujawska Będzin 12 ZDH 3
287 Grzegorz Homlak Jaworzno 11 JDH Zryw 3
288 Miłosz Strumiłło Olsztyn 10 ODW PIĄTKA 3
289 Krzysztof Majek Olsztyn 10 ODW PIĄTKA 3
290 Ewa Kaczor Katowice 10 HDŻ 3
291 Zuza Saternus Katowice 10 HDŻ 3
292 Martyna Szyma Katowice 10 HDŻ 3
293 Artur Sitek Tychy 3
294 Tomasz Rawski Gliwice 3
295 Marzena Kokoszka Kraków 3
296 Mateusz Górecki Katowice 10 HDŻ 3
297 Damian Koc Warszawa WGZ „Trusie” 3
298 Elcia Pęciak Gliwice 13 DW 3
299 Anna Wiktor Gliwice 25 GDH „Szarotki” 3
300 Ewa Seweryn Gliwice Twierdza 3
301 Klaudia Szydło Warszawa 330 WDW 3
302 Mateusz Płaskoń Opole 3
303 Theodore Anama Warszawa 222WDH Lego 3
304 Antonina Mielcarek Gliwice 13GWD 3
305 Adam Gruca Gliwice 13 GDW 3
306 Katarzyna Lach WWDHR 3
307 Miriam Pieszczyńską Polesie 60 ŁDW 3
308 Piotr Kucharczyk Białystok 13 BDW 3
309 Maciej Cichosz Łódź KH Łódź-Polesie 3
310 Julia Moskwa Kalwaria Zebrzydowska 3DW Altair 3
311 Grzegorz Bujak Katowice 3
312 Julia Besler Siemianowice 7 Szczep 3
313 Dominika Kowalska Siemianowice 7 Szczep 3
314 Sonia Jurowiec Siemianowice 7 Szczep 3
315 Michał Klimowski Warszawa 155 201 WDHiZ 3
316 Mikołaj Czerbak Bielsko-Biała 13 DW FATUM 3
317 Maciek Malinowski Mokotów 155i201 WDHiZ 3
318 Łukasz Czarnecki Katowice 10 HDŻ 3
319 Antoni Tkaczyk Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 3
320 Grzegorz Warszycki Warszawa WGKA Carpe Noctum 3
321 Wiktor Czosnowski Szczecin HALO 3
322 Adrian Kapica Jastrzębie 20 SH 3
323 Sebastian Sieradzki Łódź Kolumbowie 3
324 Maciej Walenista Lubrza 3
325 Bartosz Markowski Kraków Szczep z Dębowego lasu 3
326 Gniewko Wawrzyńczak Bielsko-Biała 13 RDW Fatum 3
327 Piotr Siejka Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 3
328 Mateusz Bryś Katowice 3
329 Magda Smenda Katowice 3
330 Michał Stępień Węgierska Górka XI MDH WICHRY 3
331 Magdalena Kubowicz Warszawa 3
332 Kamila Gondarczyk Katowice 3
333 Daria Galant Chorzów V Szczep Harcerski “Czarna Piątka” 3
334 Ola Kuczmańska Łódź 101ŁDH 3
335 Przemysław Grzywnowicz Poznań 3
336 Witek Studziński Knurów 3
337 Monika Jędrzejczyk (Szczypka) Żory 3
338 Brzostowicz (Rudyk) Kamila Kraków Szczep “Z Dębowego Lasu” 3
339 Marcin Dziubek Kraków Szczep z Dębowego lasu 3
340 Jakub Lis Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 3
341 Szymon Łodyński Łódź KH Łódź Górna 3
342 Michał Nowak Warszawa 330 WDW 3
343 Michał Nowak Biecz 1BDW 3
344 Michał Walencik Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 3
345 Marcin Walencik Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 3
346 Jarosław Wilkowiecki Inowłódz 7 DW „Enigma” 3
347 Katarzyna Matus 🙂 Kalisz 3
348 Daniel Iwanicki Kraków „Z Dębowego Lasu” 3
349 Anna Kłopocka Ostrów Wlk. “Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 3
350 Monika Kowalewicz Piotrków Trybunalski 27 PDW BUKI 3
351 Dawid Wojtala Radom 18 RDW 3
352 Bartłomiej Biernacki Głubczyce 5 GDH-y “Wilczy Bór” ZHR 3
353 Weronika Broy Zabrze 1 GDH Dąbrowa 3
354 Mateusz Jabłoński Piła 3
355 Filip Baljon Chorzów 50 HDW Drakkar 3
356 Anna Szreter Piekary Śląskie 50 HDW Drakkar 3
357 Michał Hanisak Szczecin 3
358 Matylda Pietrzyk Katowice 10 HDŻ 3
359 Michał Zając Warszawa Hufiec Mokotów 3
360 Magdalena Bardoni Modlin Twierdza Hufiec Nowy Dwór Mazowiecki 3
361 Paweł Kiełbsa Wrocław Wrocław 3
362 Marta Broda Poznań Poznań – Grunwald 3
363 Adam Urbański Węgierska Górka Węgierska Górka 3
364 Wiktoria Granek/Kupiec Katowice Hufiec Katowice 3
365 Ewelina Walecka Katowice 10 HDŻ 3
366 Piotr Ścigała Bytom 1 HDW 3
367 Kamil Zdanowicz Białystok 4 BDH “Jodły” 3
368 Magda Portas Katowice 30 HDW 3
369 Michał Kulasek Gliwice Szczep „Twierdza” 3
370 Janusz Zawistowski Białystok 3 SzDHiZ 3
371 Adrian Włodarczyk Inowłódz 7 DW „Enigma” 3
372 Tomek Zieliński Łódź 101 ŁDH 3
373 Mateusz Marciniec Radom 18 RDW 3
374 Maciej Marciniec Radom 18 RDW 3
375 Dawid Trukan 7 DW „Enigma” 3
376 Małgorzata Michalska Warszawa 330 WDW 3
377 Cezary Kudra Warszawa Szczp 208 Hufiec Warszawa Mokotów 3
378 Łukasz Kudra Warszawa Szczp 208 Hufiec Warszawa Mokotów 3
379 Bartek Soja Gliwice 23 GDW 3
380 Paweł Jamróz Katowice 13 DHS 3
381 Łukasz Suś Ostrów Wielkopolski Hufiec Ostrów Wielkopolski 3
382 Maria Wieczorek Warszawa Mokotów 413 WDHiZ 3
383 Stanisław Matysiak Warszawa 211 WDHiGZ 3
384 Piotr Pietrzak Łódź 7 ŁDW 3
385 Paweł Tarnowski Kluczbork ZHR Kluczbork 3
386 Aleksandra Antoniewicz Praszka 77 DH “Fuuton” 3
387 Marcin Kęmpny Chorzów 50 HDW Drakkar 3
388 Jakub Poraj Ruda Śląska 3
389 Łukasz Bobryk Wojkowice SKYBIKE 3
390 Julia Godlewska Kraków Szczep z Dębowego Lasu 3
391 Agata Małek Bąków Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 3
392 Anna Piekarz Trzebinia CKR ZHP 3
393 Stefan Matysiak Warszawa 211 WDHiGZ 3
394 Dawid Kuźmierczak Łódź 13 ŁDW Nieprzemakalni 3
395 Kamil Strzelczyk Pabianice 90 PDH Wórewask 3
396 Krystian Kucharski Pabianice 90 PDH Wórewask 3
397 Piotr Kołek Racibórz 69 DW Wataha 3
398 Anna Płaczek Baborów 69 DW Wataha 3
399 Maksymilian Raczyński Częstochowa 138 CDH “Grom” 3
400 Joanna Kasińska Nowy Dwór Mazowiecki 3
401 Dagmara Majak Łódź 7 ŁDW „Chaos” 3
402 Wojciech Brygider Warszawa 127 WDW Plejady 3
403 Maciek Wojtyra 303 WDW Eos 3
404 Ada Kostana 303 WDW Eos 3
405 Martyna Trojanowska 303 WDW Eos 3
406 Anna Wojtyra 330 WDW 3
407 Stanisław Rakowski 330 WDW 3
408 Piotr Błaździewicz 328 HORDA 3
409 Tomasz Suś WKA Polifonia 3
410 Anna Kamzol WKA Polifonia 3
411 Paweł Suś 3
412 Rafał Reczkin Tarnowskie Góry ZP Hufiec ZHP Ziemi Tarnogórskiej 3
413 Rafał Płatos Groszowice 18 RDH 3
414 Mateusz Godek Radom 18 RDH 3
415 Monika Cieślak Piotrków Trybunalski 14 PDH “SERCE” 3
416 Bartosz Szurek Biecz 1 BDW 3
417 Kamil Rogala Miastko 39 WDH Paradoks 3
418 Jakub Reczulski Ostrzeszów 11 DW INKA 3
419 Szymon Kocoń Jastrzebie 11 HDWP 3
420 Sławomir Kuleta Opoczno Hufiec Opoczno 3
421 Mateusz Cyniak Łódź Łódz Polesie 3
422 Joanna Iwanicka Kraków Hufiec Kraków 3
423 Krzysztof Kusztykiewicz Kraków Hufiec Kraków 3
424 Maciej Zieliński Tomaszów Mazowiecki 11 TDW Baszta 3
425 Krystian Sekuła Bieśnik Hufiec Gorlice 3
426 Wiktoria Basta Nowy Sącz I NDW Czarna Jedynka 3
427 Bartłomiej Stachecki Częstochowa 3
428 Wiktor Święcki Białystok 141BDW 3
429 Dawid Motyka Węgierska Górka 11 MDH „Wichry” 2
430 Rafał Tarkowski Warszawa WGKA 2
431 Paweł Hołownia Warszawa WGKA 2
432 Magdalena Kuśka Warszawa WGKA 2
433 Natalia Zachariasz Sosnowiec V Szczep Czarna 5 2
434 Olga Bednarczyk Mysłowice PIDW „Mgła” 2
435 Arkadiusz Bitman Katowice PDW VII SH/WKR 2
436 Magdalena Dębska Tychy NW Polana 2
437 Bogdan Maciejewski Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 2
438 Agata Maciejewska Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 2
439 Marcin Dobroń Zduńska Wola KH ZHP Zduńska Wola 2
440 Kasia Chudzicka Łódź KH Łódź-Polesie 2
441 Agnieszka Wasiela Łódź KH Łódź-Polesie 2
442 Marta Kontarowska Konin KH Konin 2
443 Michał Janiak Konin KH Konin 2
444 Krzysztof Godlewski Kraków Inspktorat ratowniczy 2
445 Katarzyna Kopeć-Godlewska Kraków Inspktorat ratowniczy 2
446 Martyna Waźbińska Mysłowice HUFIEC ZHP MYSŁOWICE 2
447 Eliza Orkisz Mysłowice HUFIEC ZHP MYSŁOWICE 2
448 Lucjan Kupczak Węgierska Górka Hufiec Węgierska Górka 2
449 Michał Leonowicz Czechowice Dziedzice HMKS 2
450 Iwona Ostrowska Wrocław HKA Paradox 2
451 Ola Kudła Kraków 96 KDW 2
452 Miłosz Knap Sosnowiec 83 SDW „Azymut” 2
453 Jakub Kapinos Opole 8 DW „Czogori” 2
454 Monika Kotnis Opole 8 DW „Czogori” 2
455 Martyna Polcyn Opole 8 DW „Czogori” 2
456 Bartek Stankiewicz Sosnowiec 72 DH „Olimpia” 2
457 Bartek Wilczyński Zawiercie 69 HDT 2
458 Paweł Kokoszka Zawiercie 69 HDT 2
459 Jan Kowalcze Katowice 69 DW „Sangwinicy” 2
460 Marcin Bronkowski Opole 48 DH Knieja 2
461 Jaś Szczepanik Opole 48 DH Knieja 2
462 Mariola Ciura Bełchatów 43 BSDH 2
463 Dominik Pioskowik Imielin 41 DH „Sokoły” 2
464 Piotr Suślik Imielin 41 DH „Sokoły” 2
465 Joanna Szewczyk Chełm Śląski 41 DH „Sokoły” 2
466 Sylwia Braszczyńska Radomsko 4 RDH Ż 2
467 Mateusz Komarek Pszczyna 4 HDW 2
468 Andrzej Komarek Pszczyna 4 HDW 2
469 Agata Kozioł Warszawa 330 WDW 2
470 Jerzy Cichański Warszawa 330 WDW 2
471 Rafał Janoszka Katowice 32 HDW 2
472 Damian Śmietana Katowice 32 HDW 2
473 Michał Kujawa Warszawa 288 WDW „Włóczykije 2
474 Agata Turczynowicz Warszawa 288 WDW „Włóczykije 2
475 Miłosz Suster Dąbrowa Górnicza 270 DDW 2
476 Agnieszka Gross Bytom 24 DH 2
477 Tomasz Stankiewicz Bytom 24 DH 2
478 Kamil Widuch Gliwice 23 GDW 2
479 Magda Glazer Gliwice 23 GDW 2
480 Joanna Bytom 22 DSH 2
481 Michał Cios Mysłowice 2 IDH MAGICZNI 2
482 Małgorzata Łęgosz Jelenia Góra 18 GDHS 2
483 Paulina Ćwiąkała Jelenia Góra 18 GDHS 2
484 Jarosław Kowalczyk Ruda Śl. 17 RDW 2
485 Anna Szweda Ruda Śl. 17 RDW 2
486 Karol Teuchman Opole 15 DW 2
487 Igor Urbański Gliwice 14 GDW 2
488 Michał Kaczmarkiewicz Gliwice 14 GDH 2
489 Adam Heinrich Gliwice 14 GDH 2
490 Konrad Dubojski Olsztyn 13 OWHDM-O „Protekt” 2
491 Michał Kupietz Katowice 13 DHS 2
492 Jakub Bobrowski Białystok 13 BDW 2
493 Michał Rakoczy Mikołów 12DSH ŻYWIOŁY 2
494 Magdalena Pypno Będzin 12 ZDH 2
495 Kinga Olszewska Olsztyn 10 ODW PIĄTKA 2
496 Karolina Kościk Katowice 10 HDŻ 2
497 Edward Gut Bytom 10 HDŻ 2
498 Marek Jastrzębski Katowice 10 HDŻ 2
499 Olga Grzyśka Katowice 10 HDŻ 2
500 Dominik Filipkowski Katowice 10 HDŻ 2
501 Piotr Jamróz Jaworzno 1 JDW „Szlak” 2
502 Wojciech Borys Siemianowice 2
503 Maciej Ciechelski Katowice 10 HDŻ 2
504 Krzysztof Cogiel Żory 2
505 Daniel Tetla Żory 2
506 Szymon Śmietanka Sosnowiec 2
507 Paweł Dreszen Wrocław 2
508 Ryszard Raczykowski Siemianowice 2
509 Piotr Polański Bielsko-Biała 33 BDSH „Cichociemni” 2
510 Anna Mekarska Piotrków T. 86 PDW 2
511 Jan Inowolski Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 2
512 Łukasz Waźbiński Mysłowice 16 MDH CZARNE STRZAŁY 2
513 Marcin Średniawa Uroczysko 2
514 Sylwia Śliwka Bielsko Biała Hufiec Beskidzki 13DW Fatum 2
515 Justyna Dereń Zarzęcin CWM 2
516 Weronika Jędrzejczak Łódź 60ŁDH Althing Hufiec Łodź Polesie 2
517 Jędrzej Skoryna Poznań 18PDHW 2
518 Sara Szweda Katowice Murcki 2
519 Ania Tomborowska Katowice 10HDŻ 2
520 Jan Przybył Katowice Murcki 2
521 Marta Pietraszewska Łódź 101ŁDH 2
522 Cioch Michał Gliwice 13 GDW 2
523 Robert Grześkiewicz Konin 27 DW „GPS 2
524 Agata Kostarek Katowice 10 HDŻ 2
525 Fryderyk Klepacz Gdynia CWM ZHP 2
526 Marta Kozicz Warszawa WGKA Carpe Noctum 2
527 Jakub Piersa Warszawa HGP “Kotołaki” 2
528 Arkadiusz Betkier Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 2
529 Joanna Początek Kędzierzyn Koźle 2
530 Bartłomiej Gajda Katowice Hufiec Katowice 2
531 Fatima Pawełczyk Tarnowskie Góry 2
532 Adam Markiewicz Katowice 10 HDŻ 2
533 Patryk Stawowowy Katowice II ŚSH 2
534 Sebastian Fijak Kraków IDT Chorągwi Krakowskiej ZHP 2
535 Kamila Gałka Huciec Zduńska Wola 2
536 Jacek Woszczyk Piotrków Trybunalski 27 PDW „Buki” 2
537 Maciej Zagner Zduńska Wola 2
538 Bartosz Dworzyński Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 2
539 Joanna Dracz W-wa Hufiec Praga PŁD – 296 WDH „WIR” 2
540 Kamil Biśta Jaworzno Hufiec Mysłowice 2
541 Wojciech Kowalski Września Wrzos 2
542 Xsiurru – pies Murcki 10 HDŻ 2
543 Krzysztof Lewicki Warszawa 2
544 Kasia Łuksza Warszawa 330 WDW 2
545 Szymon Kowalski Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 2
546 Justyna Świątkowska Katowice 2
547 Kuba Wieczorek Katowice 2
548 Krzysztof Gawor Jr Wrocław 2
549 Dawid Chwil Węgierska Górka XI MDH WICHRY 2
550 Marcin Staśkiewicz Piotrków Trybunalski 2
551 Kacper Mossur Radomsko 17 RDW 2
552 Jakub Drogosz Radomsko 17 RDW 2
553 Anna Gralak Kłobuck 2
554 Patryk Wasilczyk Warszawa 2
555 Inez Bartosińska 2
556 Konrad Potocki 2
557 Dominika Wiśniewska Hufiec Łódz Polesie 2
558 Grzegorz Adamek Ruda Śl. 17 RDW 2
559 Szymon Kwiatkowski Warszawa 2
560 Mirosław Czech Suszec 2
561 Emilia Nikiel Gliwice 10 GDH „Żagwie” 2
562 Patryk Gutowski Gdynia 23 GDSH 2
563 Michał Rychlewicz Bełchatów 7 Szczep „Kora” 2
564 Aleksandra  Bilecka Hufiec Łódz Polesie 2
565 Paweł Mauer Mokotów 2
566 Dorota Wiśniewska Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 2
567 Karol Novljaković Kraków „Z Dębowego Lasu” 2
568 Paulina Stępień Piotrków Trybunalski 27 PDW 2
569 Kasia Cuper Piotrków Trybunalski 14 PDH 2
570 Michał Skrobek Piotrków Trybunalski 14 PDH 2
571 Sebastian Niegiel Ruda Śląska 27 RDH 2
572 Marcin Jarosz Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 2
573 Krzysztof Romańczok Zabrze 17 DW TRAMPY 2
574 Denis Buła Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 2
575 Igor Stańczyk Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 2
576 Kacper Mikołajczyk Września Wrzos Września 2
577 Magdalena Szwarczewska Katowice 50 HDW Drakkar 2
578 Klaudia Respondek Katowice 50 HDW Drakkar 2
579 Adam Świerzewski Warszawa LXX WDW 2
580 Piotr Gładek Białystok 66 BDM “Las” 2
581 Jerzy Piwkowski Warszawa Szczp 208 Hufiec Warszawa Mokotów 2
582 Ola Bryś Katowice Katowice 2
583 Daniel Kleser Katowice 10 HDŻ 2
584 Ania Śliwa Kraków Zorza Polarna 2
585 Mateusz Stec Kraków Zorza Polarna 2
586 Kamil Hoba Opole 5 DW “Żywioł” 2
587 Julia Hołub Warszawa 154 WDW “Przełęcz” 2
588 Artur Tyński Bytom 1 HDW 2
589 Krzysztof Jodłowski Warszawa 330 WDW 2
590 Ewa Stańczak Cieszyn 2
591 Grzegorz Lussek Orzesze 2
592 Jakub Lussek Orzesze 2
593 Maria Terlecka Warszawa 155i201 WDHiZ 2
594 Michał Jurczak Poznań 2
595 Dominik Belicki Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 2
596 Weronika Szatkowska Warszawa 2
597 Daniel Potkański Podkowa Leśna 1 PDH 2
598 Jakub Zięba Głubczyce 5 GDH-y “Wilczy Bór” ZHR 2
599 Szymon   Grahl Kluczbork ZHR Kluczbork 2
600 Grzegorz Juraszek Bielsko Biała 13 RDW Fatum 2
601 Olga Drapała Warszawa LXX WDW 2
602 Alicja Jędras Warszawa LXX WDW 2
603 Paweł Kaźmierczak Świętochłowice 2
604 Maciek Stawarczyk Zabłocie Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 2
605 Bartek Więckowski Jastrzębie-Zdrój 2
606 Andrzej Strzemieczny Warszawa 295 WDH “Płomień” 2
607 Ola Nowakowska Skierniewice 169 DW Mysterium 2
608 Rafał Wolski Warszawa 211 WDHiGZ 2
609 Adam Karczmarek Katowice 10 HDŻ 2
610 Dominika Kalemba Kuźnia Raciborska 69 DW Wataha 2
611 Krzysztof Wolny Katowice 7 KDH 2
612 Wojciech Jan Dróżdź Będzin Red Debils 2
613 Marcel Jankowski 62 KDHS „Brzoza” 2
614 Kacper Piotrowicz Warszawa 254 WDW Płomienie 2
615 Kacper Szymczak Dąbrowa Górnicza 5 Szczep “Czarna Piątka” 2
616 Paweł Kotarbiński Warszawa 127 WDW Plejady 2
617 Ola Cira 328 HORDA 2
618 Rafał Pawłowski 328 HORDA 2
619 Maria Miąskowiak 155i201 WDHiZ 2
620 Daniel Kuźmiński 155i201 WDHiZ 2
621 Gosia Górska 155i201 WDHiZ 2
622 Filip Derda Kluczbork 122 KDH Tornado 2
623 Piotr Zgliński Piotrków Trybunalski 27 PDW BUKI 2
624 Dawid Jakub ???  Łapiński Łódź 66 ŁDH 2
625 Sylwia Białecka Łódź Łódz Polesie 2
626 Michał Pelc Kraków 2
627 Maja Grabowska Ostrzeszów 11 DW INKA 2
628 Weronika Sobotko Białystok 8 SDS 2
629 Barbara Wójcik Tarnów 2
630 Radosław Król Tomaszów Mazowiecki 11 TDW Baszta 2
631 Krzysztof   Howdun Warszaw Mokotów 53 WDHiGZ 2
632 Agnieszka Olejnik Warszawa Mokotów 69 WDHiZ 2
633 Justyna Stuczyńska Łódź 7 ŁDW „Chaos” 2
634 Krzyś Wrzesień Gliwice 2
635 Marta Szymnderska Warszawa Mokotów 2
636 Dawid Zwoliński Katowice 10 HDŻ 2
637 Paula Dominiak Łódź Hufiec Polesie 2
638 Daria Górnik Radom Hufiec Radom – Miasto 2
639 Angelika Kasprzak Łódz 13 ŁDW Nieprzemakalni 2
640 Bartosz Trynda Głubczyce 14 DSH Tropiciele 2
641 Filip Darmochwał Warszawa 60 WWDH Amber 2
642 Mikołaj Witkowski 307 WDHiZ 2
643 Mateusz Wiącek 156 WDW 2
644 Michał Tur Giżycko 2
645 Jan Witkowski Łódź Szczep Gniazdo 2
646 Michał Michalski Łódź Szczep “Bohaterów Warszawy” 2
647 Mateusz Wileński Łódź 101 ŁDH 2
648 Natalia Pawlus Jastrzębie Krąg Akademicki Polifonia 2
649 Sylwia Janiszyn Jastrzębie Krąg Akademicki Polifonia 2
650 Marcin Gojowy Pawłowice 2
651 Michał Maciąg 127 WDW Plejady 2
652 Maciek Piskosz 305 Wir 2
653 Tomasz Fedusiak 7 ŁDW 2
654 Sławek Motyka Cisiec XI MDH “Wichry” 2
655 Kacper Nikolla Radom 18 RDH 2
656 Wiktor Wujek Inowłódz 7 DW „Enigma” 2
657 Maksymilian Gojło Warszawa Mokotów 413 WDHiZ 2
658 Aleksandra Kopeć Warszawa Mokotów 156 i 414 WDHiZ 2
659 Urszula Grzegrzółka Warszawa Mokotów 413 WDHiZ 2
660 Ola Kopeć Warszawa Mokotów 156 i 414 WDHiZ 2
661 Kamil Kalich Kaliszewski Białystok 59 BWDW 2
662 Bartłomiej Sikora Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 2
663 Jan Ostrowski Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 2
664 Maria Zajkowska Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 2
665 Angelika Pawełas Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 2
666 Hubert Szymczak Pabianice 90 PDH Wórewask 2
667 Przemek Zglinicki Pabianice 90 PDH Wórewask 2
668 Ewelina Madej Kalwaria Zebrzydowska Hufiec Ziemi Wadowickiej 2
669 Patryk Smółka Trzebinia PDW Meritum 2
670 Łukasz Majtas Białystok 7 SZDHiZ 2
671 Ola Chechelska Dąbrowa Górnicza 270 Przetrwamy 2
672 Tomasz Hanusek Katowice 2
673 Dawid Balach Hufiec Ostrów Wielkopolski 2
674 Arek Ambroży Hufiec Ostrów Wielkopolski 2
675 Arkadiusz Grajner Chorzów 50 HDW Drakkar 2
676 Katarzyna Bobak Katowice 27 DW VII SH 2
677 Maja Witosz Katowice 28 DW VII SH 2
678 Emilia Wojciechowska Katowice 27 DW VII SH 2
679 Julian Jagielski Katowice 27 DW VII SH 2
680 Seweryn Kempa Katowice Murcki 2
681 Michał Dziurzyński Warszawa 191 WDHy Źródło 2
682 Michał Kamzol 2
683 Anna Jaworska Hufiec Beskidzki 2
684 Anna Pachla Warszawa Ursynów 69 WDHiZ 2
685 Jan Piotrowski Warszawa Ursynów 69 WDHiZ 2
686 Jagna Słomka Warszawa Ursynów 69 WDHiZ 2
687 Katarzyna Skowrońska Jastrzebie Zdrój 14 DR im.Krysi Niżyńskiej 2
688 Dominik Oszczyk Łódź Hufiec Łódz Polesie 2
689 Filip Stojanów Warszawa Szczep 423 2
690 Mateusz Strzelczyk Warszawa 77 WDHiGZ 2
691 Marta Matuszewska Warszawa 305 WDW Eos 2
692 Michał Furtok Pszczyna II Szczep Harcerski w Pszczynie 2
693 Kajetan Poraj Ruda Śląska 2
694 Wiktoria Medoń Gliwice 9 GDH 2
695 Szymon Przystasz Gliwice 10 GDH „Żagwie” 2
696 Hanna Kawałek Łódź – Górna 88 ŁDW Odwet 2
697 Adrian Szwed Łódź – Górna 88 ŁDW Odwet 2
698 Dagmara Mrzewa Łódź – Górna  SH Kolumbowie 2
699 Kacper Rynio Warszawa 330 WDW 2
700 Agnieszka Kucińska Łódź Polesie 2
701 Wojtek Kuciński Łódź SH Arsenał/Klon 2
702 Łukasz Górski Łódź Polesie 2
703 Kamil Mikołajewski Łódź Polesie 2
704 Jakub Bareja Warszawa 31 WDHiGZ 2
705 Maciej Kaczkan Warszawa 31 WDHiGZ 2
706 Marta Pisarek Warszawa 141 WDHiGZ 2
707 Kuba Pisarek Warszawa 141 WDHiGZ 2
708 Piotr Zbroński Warszawa 141 WDHiGZ 2
709 Ewelina Saternus Katowice Red Debils 2
710 Przemysłąw Dudek Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 2
711 Dawid Kupczak Węgierska Górka XI MDH Wichry 2
712 Krzysztof Stec Węgierska Górka XI MDH Wichry 2
713 Emilia Witkowska Warszawa 307 WDHek 2
714 Zosia Młotkowska Gliwice 9 GDHS 2
715 Rafał Lalik Kraków Żywioł 1
716 Darek Teodorozyk Wroclaw ZWDM 1
717 Aneta Lewandowska Mysłowice ZIDH Magiczni 1
718 Alicja Stolarczyk-Bronny Mysłowice ZIDH Magiczni 1
719 Krystian Gajer Mysłowice ZIDH Magiczni 1
720 Monika Węgierska Górka XVII DW Incognito 1
721 Andrzej Strzałkowski Radomsko XVI Szczep 1
722 Paweł Mękwiński Radomsko XVI Szczep 1
723 Andrzej Burzmiński Opole XV Szczep „Bratnich Ognisk” 1
724 Karolina Kołodziejska Radomsko XII DH ”Zodiak” 1
725 Joanna Zak Ryczów WNOZ UŚ 1
726 Mariusz Krawiec Katowice WKR 1
727 Mateusz Konieczny Poznań/ Włocławek WGL team 147 WDW 1
728 Agnieszka Odolska Warszawa WGKA 1
729 Kalina Krasowska Warszawa WGKA 1
730 Aurelia Puzio Warszawa WGKA 1
731 Martyna Gębala Warszawa WGKA 1
732 Anna Libera Warszawa WGKA 1
733 Mariusz Malinowski Warszawa WGKA 1
734 Agata Kubik Warszawa WGKA 1
735 Justyna Kilian Dąbrowa Górnicza V Szczep Czarna 5 1
736 Witold Cichoński Gliwice Uroczysko 1
737 Anna Przybylska Gliwice Uroczysko 1
738 Grzegorz Cichy Gliwice Uroczysko 1
739 Dariusz Z Gliwice TWIERDZA 1
740 Julia Łuczak Konin Trupa Wędrownicza 1
741 Dominika Kaszubowska Konin Trupa Wędrownicza 1
742 Joanna Harpula Kraków Szczep z Dębowego Lasu 1
743 Justyna Kaźmierczak Warszawa Szczep Wawer 1
744 Bartosz Rakowicz Poznań SKIPP 1
745 Agnieszka Błasiak Poznań SKIPP 1
746 Bartosz Kiszkielsk Poznań SKIPP 1
747 Rafał Łocińdki Wrocław SHL „Watra” ZHR 1
748 Maja Troc Wrocław SHL „Watra” ZHR 1
749 Mateusz Kowacz Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
750 Paweł Jaworski Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
751 Michał Gruszczyński Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
752 Łukasz Markiecki Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
753 Miłosz Jędrzejewski Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
754 Damian Kłoda Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
755 Łukasz Zabiegliński Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
756 Rafał Musialik Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
757 Nina Sołtysek Strzelce Opolskie Pogoda/ SKIPP 1
758 Katarzyna Woźniak Łódź PŁDW 1
759 Witold Kurowski Łódź PŁDW 1
760 Artur Pluta Łódź PŁDW 1
761 Lidia Pawlik Łódź PŁDW 1
762 Sylwia Kowalska Mysłowice PIDW „Mgła” 1
763 Malwina Wójtowicz Mysłowice PIDW „Mgła” 1
764 Damian Wójtowicz Mysłowice PIDW „Mgła” 1
765 Joanna Polaczek Katowice PDW VII SH 1
766 Krzysztof Szczepaniak Warszawa PDW 1
767 Anna Sobieraj Stalowa Wola OGNISTE FENIKSY 1
768 Kacper Wałcerz Tychy NW Polana 1
769 Ania Krzykawska Tychy NW Polana 1
770 Anna Krzykawska Tychy NW Polana 1
771 Dominika Chodorowska Tychy NW Polana 1
772 Piotr Jędrzejewski Oświęcim Nonstop Adventure ZHP 1
773 Paulina Mars Gliwice Nieistniejąca 88 SDW ABSTRAKI 1
774 Wojtek Cendach Gliwice Nieistniejąca 88 SDW ABSTRAKI 1
775 Marcin Brukwicki Poznań ND 1
776 Łukasz Buława Poznań ND 1
777 Daria Maciejewska Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 1
778 Agnieszka Janowska Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 1
779 Daniel Maciejewski Ostrów Wlkp. Krąg Wędrowników „Nieprzemakalni” 1
780 Beata Kozakiewicz Milanówek Krąg Instruktorski „Pojutrze” 1
781 Magdalena Noszczyk Kraków KHKA Diablak 1
782 Maciek Walaszczyk Krakuff KHKA Diablak 1
783 Wiktoria Jargiło Wrocław KH Wrocław HSR 1
784 Tomek Jachimek Łódź KH Łódź-Polesie 1
785 Paweł Pipczyński Łódź KH Łódź-Polesie 1
786 Magda Dabkowska Łódź KH Łódź-Polesie 1
787 Wojciech Janiak Konin KH Konin 1
788 Tomasz Michalak K-Koźle 1
789 Roman Wyszyński Katowice II ŚSH 1
790 Agnieszka Witosz Katowice II ŚSH 1
791 Magda Urbańska Mysłowice HUFIEC ZHP MYSŁOWICE 1
792 Piotr Jurgielewicz Konin Hufiec Konin Grupa Wędrownicza 1
793 Michał Lutniok Katowice HUFIEC KATOWICE 1
794 Michał Murat Katowice HUFIEC KATOWICE 1
795 Magdalena Dziekońska Dąbrowa Górnicza Hufiec D-Górnicza 1
796 Anna Winiarz Dąbrowa Górnicza Hufiec D-Górnicza 1
797 Mateusz Moczała Bielsko- Biała Hufiec Beskidzki 1
798 Bartek Golik Bielsko- Biała Hufiec Beskidzki 1
799 Ola Golik Bielsko- Biała Hufiec Beskidzki 1
800 Patryk Chodurski Bielsko- Biała Hufiec Beskidzki 1
801 Anna Siedlik Chrzanów HSR KRAK 1
802 Jakub Sieczko Kielce HSR 1
803 Anna Tomaszek Gdańsk HRK Medicus 1
804 Dawid Janik Czechowice Dziedzice HMKS 1
805 Monika Kalina Czechowice Dziedzice HMKS 1
806 Ilona Wędrychowska Stalowa- Wola HGR „KRAK” 1
807 Agata Bryk Staszów HGR „KRAK” 1
808 pwd Katarzyna Kowzan Elbląg EŻDW „Zośka” 1
809 Wojciech Miastkowski Gliwice Zdrój Ekipa od zwalczania stonki 1
810 Paweł Małek Sokół Jastrzębie Ekipa od zwalczania stonki 1
811 Magdalena Bojucka Gliwice Ekipa od zwalczania stonki 1
812 Michał Malinowski Gdańsk DSH FENIKS 1
813 Kamil Krawczyk Kraków DIABLAK 1
814 Karol Karczyński Gdańsk 99 GDW LENIWCE 1
815 Karol Pomierny Kraków 96 Szczep „Niger” 1
816 Urszula Opyrchaał Kraków 96 KDW 1
817 Ola Sanecka Kraków 96 KDW 1
818 Dominik Dziedzic Kraków 96 KDW 1
819 Dominik Puchan Kraków 96 KDH WATAHA 1
820 Martyna Nowakowska Radom- Miasto 9 RDHS 1
821 Paulina Michala Radom- Miasto 9 RDHS 1
822 Ela Zimolone Radom- Miasto 9 RDHS 1
823 Patryk Błachut Opole 9 DW/45HD 1
824 Rafael Opole 9 DW „Dziki” 1
825 Czmielewski Opole 9 DW „Dziki” 1
826 Robert Mnich Opole 9 DW „Dziki” 1
827 Piotr Mnich Opole 9 DW „Dziki” 1
828 Magdalena Turei Opole 9 DW „Dziki” 1
829 Maciej Gierlotka Katowice 89 KDW/WKR 1
830 „Biały” Białasik Katowice 89 KDW 1
831 Adrian Karszeń Katowice 89 KDW 1
832 Kasia Gajewska Warszawa 88 WHD 1
833 Mateusz Gacek Bielsko-Biała 88 DW Wierchy 1
834 Tomek Knapczk Bielsko-Biała 88 DW Wierchy 1
835 Wojtek Gajek Bielsko-Biała 88 DW Wierchy 1
836 Krzysiek Prudel Bielsko-Biała 88 DW Wierchy 1
837 Hubert Zagrodzki Kielce 8 KSDH 1
838 Ula Gilewska Białystok 8 KI 1
839 Jagoda Pezowicz Białystok 8 KI 1
840 Dominik Puchan Opole 8 DW „Czogori” 1
841 Magdalena Lenartiwicz Opole 8 DW „Czogori” 1
842 Agnieszka Kubicha Opole 8 DW „Czogori” 1
843 Anna Nierebińska Opole 8 DW „Czogori” 1
844 Karolina Kubicha Opole 8 DW „Czogori” 1
845 Kamil Konopczak Wrocław 7 i 12 WDA 1
846 Agata Tomczak Ostrów Wlkp. 7 GŚDW „Piasty” 1
847 Łukasz Reepke Środa Wlkp. 7 DSH Tygrysy 1
848 Grzesiek Bryja Opole 7 DH Wega 1
849 Krzysztof 69 ŚWDH „Na szlaku” 1
850 Sylwia Bar Zawiercie 69 HDT 1
851 Piotr Pająk Zawiercie 69 HDT 1
852 Małgorzata Bryła Zawiercie 69 HDT 1
853 Jakub Jakubczyk Katowice 69 DW „Sangwinicy” 1
854 Tomasz Cofała Katowice 69 DW „Sangwinicy” 1
855 Marcel Spychalski Katowice 69 DW „Sangwinicy” 1
856 Adam Waleczek Katowice 69 DW „Sangwinicy” 1
857 Łukasz Robysik Radom- Miasto 64 RDW 1
858 Teresa Koczlik Radom- Miasto 64 RDW 1
859 Łicza Zągk Radom- Miasto 64 RDSH 1
860 Piotr Mstrowski Opole 60 PDH 1
861 Filip Kazimierczak Opole 60 PDH 1
862 Wojciech Blicharski Opole 6 OPPH 1
863 Wojtek Urbaś Opole 6 OPDH Amistad 1
864 Marcin Król Gliwice 6 GDHS 1
865 ??? Gliwice 6 GDH Bół 1
866 Damian Kopeć Sosnowiec 50 SGZ 1
867 Tomasz Szromek Chorzów 50 HDW 1
868 Krzysztof Gerlich Chorzów 50 HDW 1
869 Igor Sikora Chorzów 50 HDW 1
870 Anna Bartowiak Chorzów 50 HDW 1
871 Tomasz Pacocha Chorzów 50 HDW 1
872 Jacek Pytel Chorzów 50 HDW 1
873 Seweryn Gryglewski Radomsko 5 RDH 1
874 pwd. Rafał Śledziński Elbląg 5 EMDH „Visele” 1
875 Biel Czechowice-Dziedzice 5 DW Granaty 1
876 Meggy Pomorska Gdańsk 5 DHS Feniks 1
877 Zbigniew Łakota Żory 5 DH 1
878 Michał Mroczkowski Opole 48 DH Knieja 1
879 Rafał Tereba Opole 48 DH Knieja 1
880 Krzysztof Bronkowski Opole 48 DH Knieja 1
881 Kinga Chochoł Imielin 41 DH „Sokoły” 1
882 Jan Pioskowik Imielin 41 DH „Sokoły” 1
883 Monika Jochymczyk Imielin 41 DH „Sokoły” 1
884 Krzysiek Ciszewski Imielin 41 DH „Sokoły” 1
885 Aleksandra Mazur Imielin 41 DH „Sokoły” 1
886 Aleksandra Stolecka Imielin 41 DH „Sokoły” 1
887 Paulina Bracka Radomsko 40 RDW 1
888 Rafał Biernat Przysncha 4 ŚDH Przysncha 1
889 Szymon Jurczyna Wisła Wielka 4 HDW 1
890 Magda Komarek Pszczyna 4 HDW 1
891 Urczula Koczy Goczałkowice Zdr. 4 HDW 1
892 Adrianna Chromm Pszczyna 4 HDW 1
893 Michał Herlitz Ruda Śl. 4 DWP 1
894 Tomasz Marcol Katowice 4 DWP 1
895 Arkadiusz Rzepka Ruda Śl. 4 DWP 1
896 Anna Obłąk Ruda Śl. 4 DWP 1
897 Iwona Markowska Ruda Śl. 4 DWP 1
898 Karol Bartodziej Mysłowice 4 DW – Chorzów 1
899 Mariusz Plesiński Jaworzno 4 DW 1
900 Adrianna Charczuk Radomsko 34 RDW 1
901 Ewa Błasiak Warszawa 330 WDW 1
902 Krzysztof Setlak Warszawa 330 WDW 1
903 Ola Wasielewska Warszawa 330 WDW 1
904 Jędrek Skawina Warszawa 330 WDW 1
905 Maryl Marcin Warszawa 328 WDW Horda 1
906 Damian Wojda Warszawa 328 WDW Horda 1
907 Szymon Wójcik Warszawa 328 WDW Horda 1
908 Joanna Gajewska Warszawa 328 WDW Horda 1
909 Barbara Bąk Warszawa 328 WDW Horda 1
910 Grzegorz Borgieł Czechowice Dziedzice 326 DW 1
911 Paweł Piekarz Czechowice Dziedzice 323 DW 1
912 Jakub Wojra Wrocław 32 WDHS 1
913 Damian Koenig Katowice 32 HDW 1
914 Lucyna Adamiec Katowice 32 HDW 1
915 Basia Słupianek Katowice 32 HDW 1
916 Bernadetta Kozłowska Katowice 32 HDW 1
917 Agnieszka Zimna Czechowice Dziedzice 319 DW 1
918 Bartosz Janowski Czechowice Dziedzice 313 DW 1
919 Katarzyna Pustelnik Czechowice Dziedzice 313 DW 1
920 Justyna Kuś Czechowice Dziedzice 313 DW 1
921 Marta Zborek Czechowice Dziedzice 313 DW 1
922 Karolina Bednarska Czechowice Dziedzice 313 DW 1
923 Wiktor Luzarowski Czechowice Dziedzice 313 DW 1
924 Krzysztof Borgieł Czechowice Dziedzice 313 DW 1
925 Rafał Banaszek Czechowice Dziedzice 313 DW 1
926 Kinga Biesok Czechowice Dziedzice 313 DW 1
927 Minika Hankus Czechowice Dziedzice 313 DW 1
928 Wojciech Piskorek Czechowice Dziedzice 313 DW 1
929 Artur Skobel Staszów 30 SDH 1
930 Michał Parcer Katowice 30 HWD 1
931 Joker – pies Katowice 30 HDW 1
932 Michał Styczeń Katowice 30 HDW 1
933 Martyna Połowczuk Katowice 30 HDW 1
934 Mateusz Kochaniewicz Cieszyn 30 CDW „N.I.C” 1
935 Paweł Pollok Cieszyn 30 CDW „N.I.C” 1
936 Karolina Majczak Radomsko 3+4 RDW 1
937 Piotr Jaworski Radomsko 3+4 RDW 1
938 Kamila Politańska Radomsko 3+4 RDW 1
939 Jakub Herman Warszawa 3 WDW Feniks 1
940 Maciej Dorczak Mysłowice 3 WDW „Feniks” 1
941 Klaudia Przystalska Mysłowice 2IDH MAGICZNI 1
942 Adrian Grocholski Dąbrowa Górnicza 270 DDW 1
943 Magda Brzeska Dąbrowa Górnicza 270 DDW 1
944 Piotr Banaś Dąbrowa Górnicza 270 DDW 1
945 Kasca Stobiecka Radomsko 27 RDH „Coś” 1
946 Kornel Gibiński Katowice 27 DW 1
947 Adam Balion Katowice 27 DW 1
948 Aleksander Piotrowski Katowice 27 DW 1
949 Iza Pytlik Rybnik 27 DH Gaszowice 1
950 Tomek Sikora Wrocław 235 DW Promienni 1
951 Ania Godlewska Warszawa 23 WDHiZ POMARAŃCZE 1
952 Jerzy Wardeski Warszawa 23 WDHiZ POMARAŃCZE 1
953 Maciej Bielecki Warszawa 23 WDHiZ POMARAŃCZE 1
954 Daniel Brzeziński Warszawa 23 WDHiZ POMARAŃCZE 1
955 Iza Majka Gliwice 23 GDW 1
956 Filip Stupaki Gliwice 23 GDW 1
957 Andrzej Jabłoński Gliwice 23 GDW 1
958 Magda Cieślak Gliwice 23 GDW 1
959 Olga Wesołowska Kozielnice 22 KDW „Studnia” 1
960 Emilia Liwocha Kozielnice 22 KDW „Studnia” 1
961 Kasia Kwiatkowska Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 1
962 Michał Pilipczuk Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 1
963 Ewa Bigaj Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 1
964 Michał Korch Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 1
965 Gabrysia Bielecka Warszawa 21. WDW „Stare Żbiki” 1
966 Paweł Lubański Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
967 Przemek Ząbek Cisiec 21 MDH FRONT 1
968 Barbara Milewska Mysłowice 2 IDH MAGICZNI 1
969 Konrad Strzelczyk Warszawa 191 WDW „Czarny Szlak” 1
970 Andrzej Maćkowiak Poznań 18 Lubońska DH 1
971 Monika Skworc Ruda Śl. 17 RDW 1
972 Monika Kurzawa Ruda Śl. 17 RDW 1
973 Anna Miller Ruda Śl. 17 RDW 1
974 Katarzyna Trojan Ruda Śl. 17 RDW 1
975 Dawid Grzyb Ruda Śl. 17 RDW 1
976 Barbara Szwede Ruda Śl. 17 RDW 1
977 Krzysztof Labus Ruda Śl. 17 RDW 1
978 Tomasz Rybałtowski Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
979 Agnieszka Radko Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
980 Marcin Dużyński Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
981 Tomasz Kozanowski Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
982 Kasia Kuchta Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
983 Joanna Kur Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
984 Dariusz Radko Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
985 Przemek Pilipczuk Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
986 Gosia Wysodzka Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
987 Magdalena Kazanowska Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
988 Michał Wojnar Kobyłka 172 DH CzeNeKa 1
989 Jakub Dudzic Katowice 16 DW 1
990 Michał Wiechowski Warszawa 155 201 WDHiZ 1
991 Tomasz Magader Wrocław 14 WDH 1
992 Włodarek Rafał Gliwice 14 GDH 1
993 Dawid Zawada Kędzierzyn- Koźle 14 DH Eriador 1
994 Szymon Jagiełło Kędzierzyn- Koźle 14 DH Eriador 1
995 Tomasz Bartnik Radomsko 13 RDHS 1
996 Paweł Mielczarek Radomsko 13 RDHS 1
997 Piotr Świętoniowski Olsztyn 13 OWHDM-O „Protekt” 1
998 Moll Kamil Katowice 13 DHS 1
999 Tomasz Szczypiński Katowice 13 DHS 1
1000 Grzegorz Drąg Katowice 13 DHS 1
1001 Ewelina Drąg Katowice 13 DHS 1
1002 Piotr Widźgowski Katowice 13 DHS 1
1003 Krzysztof Kubasze Bielsko 13 DH „Fatum” 1
1004 Emil Kotowicz Białystok 13 BDW 1
1005 Radom- Miasto 124 RDW 1
1006 Olga Gumieniak Lublin 124 LDSH Feniks 1
1007 Marianna Laskowska Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1008 Urszula Cyrynger Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1009 Katarzyna Cynger Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1010 Małgorzata Grabowska Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1011 Katarzyna Piech Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1012 Kuba Radzimowski Warszawa 123 WDW „Bór” 1
1013 Rafał Biały Będzin 12 ZDH 1
1014 Bartłomiej Dudek Jaworzno 12 ZDH 1
1015 pwd Daria Raba Elbląg 111 EDHS „Dakota” 1
1016 phm. Jerzy Kurek Elbląg 111 EDHS „Dakota” 1
1017 trop. Mariusz Rudz Elbląg 111 EDHS „Dakota” 1
1018 Wojciech Kurek Elbląg 111 EDHS „Dakota” 1
1019 Jakub Rosiak Węgierska Górka 11 MDH „Wichry” 1
1020 Arek Budny Nysa 11 DW „Kontrast” 1
1021 Sebastian Derier Mikołów 11 DH 1
1022 Jolanta Gaj Bytom 10HDŻ 1
1023 Renata Gmyrek Głuchołazy 100 DW „Horyzont” 1
1024 Paula Migała Głuchołazy 100 DW „Horyzont” 1
1025 Bartosz Grubiak Głuchołazy 100 DH HORYZONT 1
1026 Przemek Fecko Głuchołazy 100 DH HORYZONT 1
1027 Konrat Mackiewicz Olsztyn 10 ODW PIĄTKA 1
1028 Sebastian Suski Wiedeń 10 HDŻ 1
1029 Agnieszka Musiał Katowice 10 HDŻ 1
1030 Czesław Suski Suwałki 10 HDŻ 1
1031 Magdalena Makiełło Katowice 10 HDŻ 1
1032 Kamil Wójcik Katowice 10 HDŻ 1
1033 Katarzyna Irzyk Katowice 10 HDŻ 1
1034 Marek Klocek Katowice 10 HDŻ 1
1035 Mateusz Szelegiewicz Katowice 10 HDŻ 1
1036 Ewa Hałada Katowice 10 HDŻ 1
1037 Monika Papierniok Katowice 10 HDŻ 1
1038 Jan Ulfik Bytom 10 HDŻ 1
1039 Artur Górawski Katowice 10 HDŻ 1
1040 Aleksandra Biały Katowice 10 HDŻ 1
1041 Gabriel Kamiński Katowice 10 HDŻ 1
1042 Rafał Nowaczyk Katowice 10 HDŻ 1
1043 Łukasz Nowaczyk Katowice 10 HDŻ 1
1044 Remigiusz Gepfert Katowice 10 HDŻ 1
1045 Kuba Podkowa Leśna 1 PDH „Bractwo Koniczyn” 1
1046 Olga Musialik Mysłowice 1 MDH MGŁA 1
1047 Dawid Jasiński Jaworzno 1 JDW”Szlak” 1
1048 Karol Haraf Jaworzno 1 JDW”Szlak” 1
1049 Bartek Zając Jaworzno 1 JDW”Szlak” 1
1050 Tomasz Mazur Katowice  IV KI 1
1051 Ilona Bar Zawiercie  HKA Paradox 1
1052 Aleksandra Kilś Katowice 13 1
1053 Michał Rendak Siemianowice 1
1054 Marek Krawiec Opole 1
1055 Mateusz Jelonek Żory 1
1056 Paweł Błasiak 1
1057 Oliwier Piechowski Bytom 1
1058 Miłosz Hnap Sonsowiec 1
1059 Piotr Radom- Miasto 1
1060 Gaja Opole 1
1061 Dominik Kraków 1
1062 Katarzyna Sitkiewicz Kłobuck 1
1063 Monika Kaszkowiak 1
1064 Filip Springer Poznań 1
1065 Marek Tyluś Wrocław 1
1066 Mateusz Kazimierczak Żory 1
1067 Beata Etfecr Gliwice 1
1068 Agnieszka Cyganik 1
1069 Agata Bondarczuk Katowice 1
1070 Tomasz Fikus Zduńska Wola 1
1071 Jarosław Kuczek Tychy 1
1072 Piotr Kuniewski 1
1073 Cezary Suchowolec Białystok 1
1074 Anna Gomułka Tychy 1
1075 Adrianna Chomczyk 1
1076 Wojciech Karoban Białystok 1
1077 Karolina Dyląg 1
1078 Alicja Osipuch Białystok 1
1079 Magda Trojan Gliwice 1
1080 Arek Kubina Sosnowiec 1
1081 Anna Surowik Żory 1
1082 Karol Strzałkowski Katowice 1
1083 Agnieszka Sysoł Gliwice 1
1084 Zbyszek Wojna Bełchatów 1
1085 Konrad Lecki 1
1086 Magdalena Szubert Gliwice 1
1087 Michał Tukasz Sosnowiec 1
1088 Dawid Matejko 1
1089 Marcin Czajka Zabrze 1
1090 Paweł Dumaj Białystok 1
1091 Agnieszka Toruń 1
1092 Amelia Boron 1
1093 Sandra Nowak Bytom 1
1094 Adam Skrobol Żory 1
1095 Natalia Jesariew Wałbrzych 1
1096 Katarzyna Gorzak Bytom 1
1097 Grzegorz Kramar Gliwice 1
1098 Anna Guzowska Białystok 1
1099 Marta Mączka Uroczysko 1
1100 Witold Strycharz Opole 1
1101 Mateusz Janus Mysłowice 1
1102 Krzysztof Wrocław 1
1103 Magda Klir Gliwice 1
1104 Barbara Drwięga Białystok 1
1105 Alicja Modrzyńska Katowice 1
1106 Małgorzata Witczak WWDHR 1
1107 Jakub Jodłowski Warszawa WGKA Carpe Noctum 1
1108 Paweł Bryndza Warszawa WGKA Carpe Noctum 1
1109 Michał Cieśla Warszawa WGKA Carpe Noctum 1
1110 Mateusz Cieśla Warszawa WGKA Carpe Noctum 1
1111 Jakub Radzicki Olsztyn Namiestnictwo wędrownicze Gniazdo 1
1112 Katarzyna Kukieła Olsztyn Namiestnictwo wędrownicze Gniazdo 1
1113 Michał Piekar JS2023 1
1114 Klaudia Hanas Zabrze Ino gibko bo mi bana pitnie 1
1115 Marek Pęczak Zabrze Ino gibko bo mi bana pitnie 1
1116 Mateusz Kolasa Zabrze Ino gibko bo mi bana pitnie 1
1117 Grzegorz Bogulak Gliwice Hufiec Gliwice 1
1118 Piotr Cywiński Gdynia Hufiec Gdynia 1
1119 Michał Paszkowski Olsztyn HKR Rodło 1
1120 Patryk Ziółek Olsztyn HKR Rodło 1
1121 Dawid Myśliwiec (Samolot) Żory GDSZ 1
1122 Paweł Zapotoczny Kraków emeryt ZHP 1
1123 Artur Machejek Łódź 60ŁDH Althing Hufiec Łodź Polesie 1
1124 Bartłomiej Lota Łódź 60ŁDH Althing Hufiec Łodź Polesie 1
1125 Anita Ograbek Łódź 60ŁDH Althing Hufiec Łodź Polesie 1
1126 Michał Kowalik Dąbrowa Górnicza 270 DDW Przetrwamy 1
1127 Włodek Woźnica Biecz 1BDW 1
1128 Kuba Woźnica Biecz 1BDW 1
1129 Thomas Wojtasik 14GDH 1
1130 Jan Grabara Bielsko Biała 13DW Fatum 1
1131 Kuba Dyduch Bielsko Biała 13DW Fatum 1
1132 Dudziński Marek Gdynia 12GGZ Leśne Skrzaty 1
1133 Bartek Hanuszkiewicz Mikołów 12DSH Żywioły 1
1134 Bartek Kubera Łódź 102ŁDH 1
1135 Artur Biłka Wadowice 1
1136 Andrzej Maliszewski Kraków 1
1137 Przemysław Grudnik Szczecin 1
1138 Michał Kuchta Gdańsk 1
1139 Monika Zawisza Poznań 1
1140 Sylwester Jagodziński Poznań 1
1141 Angelika Kawalec Zamość 1
1142 Norek Konrad Gliwice 1
1143 Sandra Żok 1
1144 Monika Stankiewicz Warszawa 1
1145 Marta Czech Suszec 4 HDW 1
1146 Bartłomiej Mroczek Bochnia 4 DW „Olimp” 1
1147  Monika Baczkowska Września Wrzos 1
1148 Marta Rybińska Warszawa Mokotów 154 1
1149 Alicja Gugała Warszawa Mokotów 154 1
1150 Aleksandra Wieczorek Warszawa Mokotów 413 1
1151 Marta Karolewska Warszawa Mokotów 53 1
1152 Adam Krawcewicz Warszawa Mokotów 155 i 201 1
1153 Katarzyna Lach Warszawa Mokotów 166 i 281 1
1154 Łukasz Miłkowski Katowice 1
1155 Dorota Pietrzyk Poznań 7 PDH „Herkules” 1
1156 Agnieszka Lis Poznań 18 PDHW „Pretoria” 1
1157 Łukasz Łapszyński Krapkowice 1 KDW „Szarańcza” 1
1158 Dominik Żaczek Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 1
1159 Maciej Hoffmann Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 1
1160 Adrian Milejski Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
1161 Krystian Tyra Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
1162 Kamil Węgrzynowicz Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
1163 Krzysztof Wojewoda Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
1164 Łukasz Grząba Dąbrowa Górnicza HGS „Dragon” 1
1165 Katarzyna Tyborowska Białystok 1
1166 Dominika Drzaman Zabrze Ino gibko bo mi bana pitnie 1
1167 Diana Wojciechowska Warszawa 330 WDW 1
1168 Joanna Bojanowicz Warszawa 330 WDW 1
1169 Aleksandra Kazana Gliwice Z. Gliwickiej 1
1170 Szymon Grocholski Gliwice 316 GDH „Huragan” 1
1171 Zuzanna Pląska Warszawa 1
1172 Michał Pląska Warszawa 1
1173 Tomasz Budziński Warszawa 1
1174 Magda Fabia Gliwice 26 GDH „Knieje” 1
1175 Dorota Łapińska Łódź  Hufiec Łódź – Polesie 1
1176 Adam Jakubowski Gdynia Hufiec Gdynia 1
1177 Adam Wałęga Buczkowice 13 DW FATUM 1
1178 Grzegorz Chlewicki Kalwaria Zebrzydowska 3 DW „Altair” 1
1179 Sebastian Czubernat Kalwaria Zebrzydowska 3 DW „Altair” 1
1180 Hanna Szczypka Żory 13 BDW 1
1181 Łukasz Siedlecki Białystok 13 BDW 1
1182 Paulina Kuptel Białystok 13 BDW 1
1183 Andrzej Siemieniuk Białystok 13 BDW 1
1184 Monika Wójcicka Sosnowiec 270 DDW „Przetrwamy” 1
1185 Marlena Marusiak Mysłowice 1
1186 Jędrzej Krauze Poznań 33 PDHW 1
1187 Paulina Piekarska Bielsko-Biała 13 DW FATUM 1
1188 Bartosz Komoder Czeladź Hufiec Mysłowice 1
1189 Piotr Józewczak Mysłowice 1 Mysłowicki Szczep 1
1190 Tomek Dylak Bełchatów 12 DH „Tem” 1
1191 Ilona Grygierczyk Kęty 1
1192 Tobiasz Majak Łódź 7 ŁDW „Chaos” 1
1193 Tomasz Głowiński Łódź 7 ŁDW „Chaos” 1
1194 Hanna Słowińska Łódź Kolumbowie 1
1195 Andrzej Hołownia Łódź Kolumbowie 1
1196 Wojtek Niezgodziński Łódź 1
1197 Marta Trzcionka Łódź Kolumbowie 1
1198 Bernard Ambroziewicz Warszawa 1
1199 Kacper Muszczyński Wejherowo 27 GDH 1
1200 Agata Lubacka Strzebielino 10 SGZ PSDH 1
1201 Dominika Karkus Bełchatów 7 SSH „Kora” 1
1202 Piotr Skrok Bełchatów 12 DH „Tem” 1
1203 Piotr Okła Bełchatów 7 SSH „Kora” 1
1204 Joanna Śróbka Będzin 12 ZDH Będzin 1
1205 Paweł Śróbka Będzin 6 DH 1
1206 Tomasz Wachowicz Warszawa 420 WDSH 1
1207 Paulina Bieniak Siemianowice 7 Szczep 1
1208 Jakub Sternal Katowice GKS Murcki 1
1209 Jakub Krowicki Katowice 10 HDŻ 1
1210 Maja Świątek Katowice 10 HDŻ 1
1211 Marta Kubańska Katowice 10 HDŻ 1
1212 Maja Królikowska 1
1213 Jędrzej Lepa 1
1214 Oliwia Janczak 1
1215 Kuba Kalinowski Warszawa 330 WDW 1
1216 Tomasz Dobrzański Wrocław 1
1217 Ula Skwarek Słuwice 1
1218 Pan Kogut Facebook 1
1219 Maciej Michlski Warszawa 1
1220 Roman Małecki Bytom 1
1221 Przemek Grywnowicz 1
1222 Ola Skrawska 1
1223 Michał Surdecki 1
1224 Kuba Załęski Warszawa 1
1225 Grzegorz Czech Orzesze 1
1226 Kamil Ambrozik Warszawa 296 Mich 1
1227 M. Żuchowski 1
1228 Lucjan Baran Ustrzyki Dolne 1
1229 Patrycja Szwed Inowrocław 1 WDP Ostoja 1
1230 Irena Borucka Inowrocław 1 WDP Ostoja 1
1231 Anna Bujak Inowrocław 1 WDP Ostoja 1
1232 Jerzy Dądela Kraków 1
1233 Daniel Jawornicki Kraków 1
1234 Karol Woliakowicz 1
1235 Krzysztof Różański Jastrzębie-Zdrój 1
1236 Artur Rakowski Jastrzębie-Zdrój 1
1237 Paweł Hantyk Ostrów Wielkopolski 1
1238 Weronika Szartkowska Praga Północ DW Trzask 1
1239 Daria Nowak Bielsko-Biała 13 RDW Fatum 1
1240 Danuta Paczyńska Żywiec 7 DW „Enigma” 1
1241 Gosia Kostanek Inowłódz 7 DW „Enigma” 1
1242 Magdalena Kuik Inowłódz 7 DW „Enigma” 1
1243 Łukasz Kozłowski Mokotów 1
1244 Kajetan Ryters Mokotów 1
1245 Jan Rudnicki Mokotów 1
1246 Anna Wittenberg Mokotów 1
1247 Mikołaj Harasimowicz Mokotów 1
1248 Klara Gubera Mokotów 1
1249 Aleksandra Jormanowska Mokotów 1
1250 Maja Machulak Mokotów 1
1251 Marek Grządzki Kunice 1
1252 Karol Chrobok Mikołów 1
1253 Magdalena Pyrgiel Warszawa 1
1254 Ada Paszkowska Warszawa 1
1255 Agnieszka Ćmiel Gliwice 1
1256 Patryk Krępała Gliwice 1
1257 Grażka Rozmysłowicz Warszawa Mokotów 1
1258 Michał Ochremiak Warszawa Mokotów 1
1259 Paweł Stolarski Warszawa Mokotów 1
1260 Michał Błaszczyszyn Warszawa Mokotów 1
1261 Dorota Nurek Warszawa Mokotów 1
1262 Julia Ryszkiewicz Warszawa Mokotów 1
1263 Marta Rzechowska Warszawa Mokotów 1
1264 Adam Lizerski Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
1265 Wiktoria Serek Zabrze 1
1266 Piotr Biedalak Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 1
1267 Adrian Zacher Kalisz 62 KDHS „Brzoza” 1
1268 Klaus Maruch 1
1269 Michał Rogus Łódź 63 ŁDW 1
1270 Aleksandra Wnuk Łódź 63 ŁDW 1
1271 Maciej Płoński Warszawa 1
1272 Sebastian Sokół Celestynów 1
1273 Przemysław Dziewic Warszawa 1
1274 Rafał Górecki Celestynów 1
1275 Ignacy Mikos Warszawa 1
1276 Bartosz Szurlejewski Radomsko 17 RDW 1
1277 Magda Miedzińska Radomsko 17 RDW 1
1278 Jakub Rajtar Radomsko 17 RDW 1
1279 Jagoda Wasilewska Częstochowa 1
1280 Agata Gomulicka Cieszyn 30 CDW 1
1281 Monika Giluk Siemianowice Śl 1
1282 Jakub Dolny Siemianowice Śl 1
1283 Aneta Kwiecień Siemianowice Śl 1
1284 Maja Joachimska Katowice 1
1285 Krzysztof Kasperek Katowice 1
1286 Bartłomiej Patsidis Katowice 1
1287 Tomasz Kowalski Katowice 10 HDŻ 1
1288 Tomasz Nowaczyk Katowice 10 HDŻ 1
1289 Przemysław Dziewit 1
1290 Wawrzyniec Wojszko.. 1
1291 Jakub Szczupakowski Włocławek 1
1292 Filip Sobo Gliwice 23GDW 1
1293 Błażej Ostrouch Włocławek 1
1294 Natalia Binkowska Hufiec Siemianowice 1
1295 Aleksandra Skwarska Poznań 1
1296 Michał Surdacki Poznań 1
1297 Irena Grzela Piotrków Trybunalski 2 PDH 1
1298 Jakub Majchrzak Łódź JRG10 1
1299 Przemysław Krąszczyk Łódź JRG10 1
1300 Edyta Koniuszenn Łódź HT 1
1301 Michał Koronkiewicz Łódź HT 1
1302 Andrzej Koniuszenn Łódź HT 1
1303 Paweł Baliński Kraków 1
1304 Rafał Bieliński Kraków 1
1305 Wojciech Szafarczyk Katowice 27 DW 1
1306 Krystian Niegiel Ruda Śląska Hufiec Ruda Śląska 1
1307 Michał Kurmański Ruda Śląska 1
1308 Sonia Goj Mysłowice 1
1309 Ania Komarowska Łódź Hufiec Polesie 1
1310 Dawid Kumorek Głubczyce 5 GDH ZHR 1
1311 Krzysztof Puchniewicz Września Strzelce Strzałko 1
1312 Mateusz Ciereszko Białystok KIH przy HWSD 1
1313 Maciej Jurowski Zabrze 16 DW DĄBROWA 1
1314 Tomasz Naczke Ostrów Wlk. Hufiec Ostrów Wielkopolski 1
1315 Michał Zalewski 7 DW „Enigma” 1
1316 Małgorzata Ewertowska Warmia 1
1317 Daniel Greń Skoczów 1
1318 Franciszek Zgliński Horyzont Zdarzeń 1
1319 Terror Horyzont Zdarzeń 1
1320 Matylda Horyzont Zdarzeń 1
1321 Magdalena Rusek Szczep  Dębowego Lasu 1
1322 Patrycja Stefanowska Mysłowice 1
1323 Mikołaj “Opos” Janik Wadowice 6DW ?? 1
1324 Konrad Aleksiejuk Białystok 79 BDH 1
1325 Szymon Orzechowski Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 1
1326 Piotr Sywuła Sosnowiec 50 HDW Drakkar 1
1327 Tomasz Więcek Lubań 1
1328 Jakub Salach Jaworzno II Pogodny Szczep Harcerski “Tormenta” 1
1329 Mateusz Cempa Jaworzno II Pogodny Szczep Harcerski “Tormenta” 1
1330 Piotr Walas Jaworzno II Pogodny Szczep Harcerski “Tormenta” 1
1331 Michał “Cegła” Konieczny Ruda Śląska 1
1332 Agnieszka Kowalska Siemianowice 1
1333 Agnieszka Guziewicz Warszawa 330 WDW 1
1334 Ewelina Chodór Mikołow 4 DH “Cienie” 1
1335 Mikołaj Pomykał Mikołow 21 DW Feniks 1
1336 Mikołaj Solarewicz Warszawa 120 WDS 1
1337 Michał Pałubicki Chybie 78 DW “WIR” 1
1338 Karolina Kasza Strumień 78 DW “WIR” 1
1339 Aneta Soszka Warszawa Hufiec Mokotów 1
1340 Zuzanna Kopcińska Warszawa Hufiec Mokotów 1
1341 Marcin Misiurewicz Warszawa Hufiec Mokotów 1
1342 Mateusz Ślendakowski Warszawa Szczp 208 Hufiec Warszawa Mokotów 1
1343 Weronika Michałowska Warszawa Szczep 155 i 201 Warszawa Mokotów 1
1344 Julia Kociszewska Warszawa Hufiec Warszawa Mokotów 1
1345 Dominika Karlicka Katowice 1
1346 Magdalena Lenart Częstochowa 138 CDH “Grom” 1
1347 Marta Tekla Katowice Katowice 1
1348 Adam Józefiak Jarocin 8 DW “Siula Grande” 1
1349 Rafał Matuszewski Węgierska Górka XI MDH “Wichry” 1
1350 Marcin Skirło Gliwice 1
1351 Jacek Rudnicki Warszawa Hufiec Warszawa Mokotów 1
1352 Michał Kuminiarczyk Warszawa Hufiec Mokotów 1
1353 Michał Chudzik Radom Hufiec Radom – Miasto 1
1354 Łukasz ??? Kraków nie zrzeszony 1
1355 Marcin Misiurewicz Warszawa 40 WDHiZ 1
1356 Magdalena Robakowska Dąbrowa Górnicza V Szczep Harcerski “Czarna Piątka” 1
1357 Andrzej Pałka Kraków Zorza Polarna 1
1358 Franek Lewiński Kraków Zorza Polarna 1
1359 Łukasz Potoczek Kraków Zorza Polarna 1
1360 Ina Domider Andrychów 48 DW “Północ” 1
1361 Karol Mikołajko Andrychów 49 DW “Północ” 1
1362 Maciek Piekarski Andrychów 50 DW “Północ” 1
1363 Mateusz Domider Andrychów 51 DW “Północ” 1
1364 Marcin Banasiak Warszawa 1
1365 Paweł Piksa Gliwice 316 GDH „Huragan” 1
1366 Kasia Kulig Łaziska Górne ?? “Ryś” 1
1367 Zuzanna Ptak Gliwice 6 GDW “Tajfun” 1
1368 Daniel Gren Herbatowice 13 RDW Fatum 1
1369 Grześ Juraszek Bielsko 13 RDW Fatum 1
1370 Adam Brzezicki Bielsko 13 RDW Fatum 1
1371 Adam Karbowski Bielsko 13 RDW Fatum 1
1372 Antonina Radlińska Gliwice 13 GDH Stokrotki 1
1373 Kinga Delimata Gorlice 1 GDW 1
1374 Karolina Nowicka Gniezno 1
1375 Piotr Bem Poznań 1
1376 Melania Baczyńska Gniezno 1
1377 Aleksander Staśkiewicz Łódź Hufiec Łódz Polesie 1
1378 Małgorzata Stańska 330 WDW Quantum Satls 1
1379 Igor Freyberg Warszawa 155i201 WDHiZ 1
1380 Monika Rogalińska Bełchatów 7 Szczep „Kora” 1
1381 Kacper Rogaliński Bełchatów 7 Szczep „Kora” 1
1382 Sebastian Mokracz Bełchatów 7 Szczep „Kora” 1
1383 Dawid Pałubski Lubliniec 1
1384 Aleksandra Sadowska Żywiec 15 DW Nieśmiertelni 1
1385 Dawid Szoblik Bielsko Biała 13 DW FATUM 1
1386 Miłosz Studziżba Katowice 10 HDŻ 1
1387 Mikołaj Mikołajczyk Września Wrzos 1
1388 Jakub Pietrasik Zaosie Inowłódź 1
1389 Marta Goli Katowice 7 KDH 1
1390 Aleksandra Darmochwał warszawa 60 WGZ Radosne Bursztynki 1
1391 Kacper Grzywacz Kraków 9 PgDW Zorza Polarna 1
1392 Krzysztof Rękosiewicz Mikołów Harcerski Klub Taternicki K-ce 1
1393 Dariusz Swatek Harcerski Klub Taternicki K-ce 1
1394 Agnieszka Cendrowska 156 WDW 1
1395 Dariusz Kowalski Ruda Śląska 1
1396 Michał Rajwa Ruda Śląska 1
1397 Michał Pawlak Ostrów Wielkopolski 1
1398 Przemysław Kubiak Pleszew 1
1399 Anna Golińska 1
1400 Marceli Kalisz 1
1401 Weronika Borkowska – Wengrzyk Łódź SH Młodych Orląt 1
1402 Małgorzata Dąbkowska Grodzisk Mazowiecki 122 WDW 1
1403 Piotr Młynarczyk Kraków 9 PgDW Zorza Polarna 1
1404 Jędrzej Kubacki Kraków 13 Szczep Swarożyca 1
1405 Maksymilian Gawron Warszawa 254 WDW 1
1406 Agata Kosowska Imielin Red Debils 1
1407 Grzegorz Smak Opole 5 DW Żywioł 1
1408 Zosia Lasocka Kobyłka 13 WGZ 1
1409 William Tshisense Warszawa szczep 208 1
1410 Mateusz Jaskot Warszawa Szczep 208 1
1411 Marcin Wieczorek Sochaczew 1
1412 Marta Ziobro Katowice 32 HDW 1
1413 Bartosz Noculak Bytom 1
1414 Krzysztof Janiszewski Łódź Szczep Gniazdo 1
1415 Dominik Czerwoniuk Łódź 101 ŁDH 1
1416 Jagoda Bonecka Łódź 101 ŁDH 1
1417 Aleksanda Żukowska 305 Wir 1
1418 mateusz Szulc 305 Wir 1
1419 Aleksander Ferens 328 HORDA 1
1420 Mateusz Antyszewski 328 HORDA 1
1421 Jan Budzyń 328 HORDA 1
1422 Komandos 328 HORDA 1
1423 Wojtek Quoos 1
1424 Sylwia Mrzygłód 1
1425 Roman Matyla 1
1426 Paulina Stypułkowska 155i201 WDHiZ 1
1427 Angelica Bałazy 155i201 WDHiZ 1
1428 Katarzyna Ziomko Głubczyce 5 GDH-ek KNIEJA ZHR 1
1429 Krzysztof Marcinkiewicz Kędzierzyn Koźle ZHR 1
1430 Karolina Kubicka Bielsko Biała 13 RDW Fatum 1
1431 Sebastian Migała Piotrków Trybunalski 14 PDH 1
1432 Michał Gwoździej Białystok 4BDH 1
1433 Robert Rusiecki Ozorków 5 OWD”Via Ferrata” 1
1434 Amelia Rusiecka Ozorków 5 OWD”Via Ferrata” 1
1435 Jakub Kałużny Ozorków 5 OWD”Via Ferrata” 1
1436 Natalia Sieradzka Ozorków 1 ODW”Niezłomni” 1
1437 Ewa Szklanny Pszczyna HOW 1
1438 Aleksander Przepraz Biecz 1 BDW 1
1439 Aleksandra Pawlyta Gliwice ŚKA 1
1440 Alicja Janicka Gliwice ŚKA 1
1441 Jacek Przyłucki Gliwice ŚKA 1
1442 Michał Walczak Bytom ŚKA 1
1443 Maciej Całus Gdynia KH DP 1
1444 Marek Całus Gdynia KH DP 1
1445 Szymon Olewniczak Gdynia KH DP 1
1446 Jagoda Krupa Ostrzeszów 11 DW INKA 1
1447 Julia Gonciarz Katowice ŚUM 1
1448 Angelika Kiedrowska Sosnowiec 1
1449 Maciek Wojtkowski Gdynia PGDW Wataha 1
1450 Dominika Szwedurska Kraków 9 PgDW Zorza Polarna 1
1451 Grzegorz Łodyga Kraków 9 PgDW Zorza Polarna 1
1452 Anna Pawluczuk Białystok 8 SDS 1
1453 Dariusz Bykowski Jastrzębie 11 HDWP 1
1454 Aleksandra Pochopień Jastrzębie 11 HDWP 1
1455 Emilia Fijałkowska Inowłódz 1
1456 Zuzanna Stefańska Inowłódz 1
1457 Kamila Owsianka Inowłódz 1
1458 Kamila Forma Wrocław Hufiec Wrocław 1
1459 Ola Chrustek Warszawa Hufiec Mokotów 1
1460 Michał Olbrychtowicz Kraków Hufiec Kraków 1
1461 Maria Przeciszewska Warszawa Mokotów 413 WDHiZ 1
1462 Jakub Ochremiak Warszawa Mokotów 154 WDHiZ 1
1463 Tymoteusz Łydek Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 1
1464 Daniel Witaszek Dąbrowa Górnicza 1
1465 Jakub Niedzielski Warszawa    AK Baszta 1
1466 Emilia Sygiet Dąbrowa Górnicza 1
1467 Wojciech Jędral Warszawa Mokotów 60 i 148 WDHiZ 1
1468 Adam Mirowski Warszawa Mokotów 208 WDHiZ 1
1469 Zuzanna Dąbek Warszawa Mokotów 156 i 414 WDHiZ 1
1470 Bartłomiej Klus Warszawa Mokotów 208 WDHiZ 1
1471 Bartosz Atter Warszawa Mokotów 156 i 414 WDHiZ 1
1472 Andrzej Nowakows  ?? Warszawa Mokotów 307 WDHiZ 1
1473 Michał Trzciński Warszawa Mokotów 69 WDHiZ 1
1474 Maja Jaśmanowicz Warszawa Mokotów 413 WDHiZ 1
1475 Lech Skowron Warszawa Mokotów 1 PDHa 1
1476 Aleksandra Buszmicz Warszawa Mokotów 307 WDHiZ 1
1477 Justyna Krakowska Warszawa Mokotów 154 WDHiZ 1
1478 Ania Kowalczyk Warszawa Mokotów 40 WDHiZ 1
1479 Julia Kucharska Warszawa Mokotów Hufiec Warszawa Mokotów 1
1480 Karol Borkowski Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
1481 Aleksandra Cempel Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
1482 Karolina Mikołajczewska Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
1483 Aleksandra Sosnowska Warszawa 21 WDW STARE ŻBIKI 1
1484 Karolina Bańkowska Białystok 1
1485 Paulina Olszewska Białystok 8SDS 1
1486 Ewelina Waśniewska Białystok 1
1487 Adrian Rejniak Warszawa 1
1488 Zuzanna Waniek Warszawa 1
1489 Andrzej Paczeniuk Opole 5 DW 1
1490 Patryk Banaszczyk 1
1491 Dawid Motyka Węgierska Górka XI MDH Wichry 1
1492 Jakub Król Poznań  Na Tropie 1
1493 Jakub Stawarzyk Zabłocie Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 1
1494 Wojciech Samborski Kraków Hufiec Ziemi Cieszyńskiej 1
1495 Szymon Gańczorz rybnik 1
1496 Olga Ciotucha Lublin 1
1497 Lidia Magiera Gdynia 44 Drużyna Wędrownicza STUPARO ? 1
1498 Mikołaj Badocha Gdańsk Gdańsk Śródmieście 1
1499 Mateusz Okła Gdańsk Gdańśk Śródmieście 1
1500 Monia Kąkol Warszawa – Gocław 1
1501 Marcin Osuch Konin 1
1502 Magdalena Lewicka Katowice 1
1503 Ira – pies Ostrów Wielkopolski 1
1504 Arkadiusz Jankowski Częstochowa 1
1505 Tomek Rzeczowski Gliwice 1
1506 Beata Krzemińska Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 1
1507 Mateusz Maluha Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 1
1508 Oskar Nowakowski Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 1
1509 Szymon Dziedzic Kluczbork ZHR Kluczbork 1
1510 Michał Markowicz Opole 122 KDW Semper Fidelis 1
1511 Iwona Gcrochola Skierniewice 196 DWH Mysterium 1
1512 Ela Siemińska Skierniewice 196 DWH Mysterium 1
1513 Michał Duda Gorlice Hufiec Gorlice 1
1514 Jakub Zieliński Gorlice Hufiec Gorlice 1
1515 Michał Majtas Białystok 7 SZDHiZ 1
1516 Michał Sawiak Łódź Hufiec Łódz Polesie 1
1517 Jakub Iwaszkiewicz Głubczyce 5 GDH-y “Wilczy Bór” ZHR 1
1518 Jan Świercz Dąbrowa Górnicza HGS DRAGON 1
1519 Paweł Kanik Bielsko Biała 13 DW FATUM 1
1520 Maksymilian Jaczewski Bielsko Biała 13 DW FATUM 1
1521 Gosia Porębska Dąbrowa Górnicza 270 Przetrwamy 1
1522 Mikołaj Mękarski Piotrków Trybunalski 27 PDW BUKI 1
1523 Edyta Stefaniak Poznań 1
1524 Aleksandra Lechnio Warszawa 1
1525 Albert Lechnio Warszawa 1
1526 Karolina Śrubarczyk Zawiercie 1
1527 Artur Balawender Łaziska Górne 1
1528 Rafał Balawender Łaziska Górne 1
1529 Bartosz Sieniawski Częstochowa 32 ŚWDH Zwiad 1
1530 Ola Flegel Racibórz 1
1531 Kamila Bąk Zabrze 36 ZWDH Wataha 1
1532 Krzysztof Raczyłło Ostrzeszów 1
1533 Paweł Raczyłło Radom 1
1534 Elwira Wojcieszek Nowy Dwór Mazowiecki 1
1535 Julia Kasińska Nowy Dwór Mazowiecki 1
1536 Maja Korzeniowska Hufiec Inowłódz 1
1537 Paulina Kwiatkowska Hufiec Inowłódz 1
1538 Mariusz Daroch Hufiec Inowłódz 1
1539 Krzysztof Grad Hufiec Inowłódz 1
1540 Kuba Szwajkowski Hufiec Inowłódz 1
1541 Aleksandra Owczarz 1
1542 Szymon Ruczka 1
1543 Jan Ludwicki Twierdza Modlin 1
1544 Agnieszka Hasiec Gliwice 95 GDH Cytadela 1
1545 Dawid Warzecha Gliwice 95 GDH Cytadela 1
1546 Piotr Hasiec Gliwice Baszta 1
1547 Marta Szafraniec Chorzów 50 HDW Drakkar 1
1548 Michał Malczewski Chorzów 50 HDW Drakkar 1
1549 Andrzej Peczeniuk 5DW Żywioł 1
1550 Emilia Wawrzynek 5DW Żywioł 1
1551 Justyna Śliwa Kraków 1
1552 Mariola Korus Kraków Inspektorat Ratowniczy 1
1553 Zuzanna Harat Miastko 39 WDH Paradoks 1
1554 Jola Zielińska Katowice 27 DW VII SH 1
1555 Michał Szwagierczyk Katowice 27 DW VII SH 1
1556 Maurycy Przyrowski Warszawa 191 WDHy Źródło 1
1557 Marianna Terpiłowska Warszawa 191 WDHek Młody Las 1
1558 Barbara Skorupska Warszawa 191 WDHek Młody Las 1
1559 Amelia Majchrowska Siemianowice Śląskie VII Szczep Antidotum 1
1560 Zuzanna Majchrowska Siemianowice Ślaśkie VII Szczep Antidotum 1
1561 Michał Pawlak Warszawa 134 WDH Czarneccy 1
1562 Karol Zawisza Warszawa 134 WDH Czarneccy 1
1563 Gabriela Pawlak Warszawa 134 WDH Czarneccy 1
1564 Bartosz Staszczak Kraków Szczep z Dębowego Lasu 1
1565 Robert Głód Kraków Szczep z Dębowego Lasu 1
1566 Justyna Rędzikowska Łódź #Dreamcraft 1
1567 Dorota  Pawłowska Warszawa LXX WDW 1
1568 Izabela Handzik Bielsko Biała 1
1569 Oliwia Kaczmarczyk Warszawa 328 HORDA 1
1570 Maria Klimiuk Warszawa 328 HORDA 1
1571 Weronka Skibińska Warszawa 328 HORDA 1
1572 Wojciech Leszczyński Łódź Hufiec Łódz Polesie 1
1573 Julia Suliga Łódź Hufiec Łódz Polesie 1
1574 Jan Kunicki Warszawa Szczep 423 1
1575 Mateusz Stok Pszczyna II Szczep Harcerski w Pszczynie 1
1576 Maciek Pieńkowski 208 1
1577 Agnieszka Pius Drużyna ASP 1
1578 Kamila Gaweł Warszawa 53 WDHiZ 1
1579 Ada Czapska Warszawa 53 WDHiZ 1
1580 Malwina Piekarczyk Hufiec Warszawa Mokotów 1
1581 Aleksander Szewczyk Hufiec Warszawa Mokotów 1
1582 Aleksander Jędrzejczyk Hufiec Warszawa Mokotów 1
1583 Piotrek Poręba Hufiec Warszawa Mokotów 1
1584 Mateusz Domański Hufiec Warszawa Mokotów 1
1585 Klaudia Nowak Łódź – Górna 88 ŁDW Odwet 1
1586 Michał Pawłowski Mikołow 27 HDW 1
1587 Tomasz Bielas Mikołów KS Samper Fidelis 1
1588 Wojtek Olejko Gliwice 6 GDW “Tajfun” 1
1589 Arkadiusz Błaszczyk 18 RDW 1
1590 Krzysztof Sitarski 18 RDW 1
1591 Łucja Trela 5DW Żywioł 1
1592 Martyna Kucharska Warszawa 330 WDW 1
1593 Agnieszka Kwiatkowska Warszawa 252 KI 1
1594 Olga Urbanowicz Warszawa 1
1595 Jacek Młynarczyk Wrocław/Mirków 1
1596 Aleksandra Denys Łódź Polesie 1
1597 Weronika Materka Łódź Polesie 1
1598 Wiktor Tiede Łódź Polesie 1
1599 Aleksandra Nowakowska Skierniewice 1
1600 Iwona Grochola Łódź Polesie 1
1601 Elżbieta Siemińska Łódź Polesie 1
1602 Joanna Skowron 62KDHS Brzoza 1
1603 Miłosz Pawlak 62KDHS Brzoza 1
1604 Paulinka Kołodziejczyk 62KDHS Brzoza 1
1605 Marta Olek 62KDHS Brzoza 1
1606 Michał Tomasik Warszawa 31 WDHiGZ 1
1607 Kasia Łoń Warszawa 141 WDHiGZ 1
1608 Monika Stefko Warszawa 1
1609 Szymon Długosz Wrocław XX DW COMA 1
1610 Kacper Gall Kędzierzyn Koźle XX DW COMA 1
1611 Karolina Zielińska Warszawa 160 WDHiGZ 1
1612 Krzysztof Kiersnowski Warszawa 160 WDHiGZ 1
1613 Adam Skorupski Warszawa 32 WDHiGZ 1
1614 Weronika Janik Warszawa 32 WDHiGZ 1
1615 Jadwiga Pisarska Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1616 Jerzy Wardęski Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1617 Konrad Rozbiewski Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1618 Adam Harrison Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1619 Antoni Rak Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1620 Franciszek Paciorek Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1621 Piotr Mikołajczyk Warszawa 23WDHiZ Pomarańczarnia 1
1622 Jakub Karalus Katowice 10 HDŻ 1
1623 Mirosław Szymik Katowice 10 HDŻ 1
1624 Mariusz Czypionka Katowice 10 HDŻ 1
1625 Kamil Kuśmierz Węgierska Górka 1
1626 Hubert Kalbarczyk Warszawa 40WDStarsi 1
1627 Kacper Mazur Warszawa 40WDStarsi 1
1628 Paweł Wieliczko Warszawa 40WDStarsi 1
1629 Franciszek Szczepański Góra Kalwaria 40WDStarsi 1
1630 Łukaszenky Kozienkky         ??? Rosyja 1
1631 Stefan Rymarczyk Warszawa 40WDStarsi 1
1632 Ilona Polewicz Warszawa Bezkres 1
1633 Jan Rozlau Warszawa Bezkres 1
1634 Michał Szczepanik Warszawa Bezkres 1
1635 Jakub Jasiński Warszawa Bezkres 1
1636 Eryk Matowski Warszawa Bezkres 1
1637 Michał Tyc Warszawa Bezkres 1
1638 Witek Kamiński Warszawa Bezkres 1
1639 Magdalena Furman Warszawa Bezkres 1
1640 Iga Łukaszewicz Warszawa Bezkres 1
1641 Maks Walewski Warszawa Bezkres 1
1642 Paulina Burdzik Warszawa Bezkres 1
1643 Oskar Pardyak Warszawa Bezkres 1
1644 Radosław Relidzyński Warszawa Bezkres 1
1645 Karol Kozakiewicz Warszawa Bezkres 1
1646 Jakub Kołakowski Warszawa Bezkres 1
1647 Norbert Błażejewski PL 1
1648 Marcin Mazurkiewicz Warszawa Włochy 136 WDHiZ 1
1649 Asia Parys Warszawa 1
1650 Natalia Szymańska Kędzierzyn Koźle 8 DW ENIGMA 1
1651 Paulina Maroń Kędzierzyn Koźle 8 DW ENIGMA 1
1652 Patryk Wiewiór Kędzierzyn Koźle 8 DW ENIGMA 1
1653 Kasper Zając Cięcina XII DH Strumień 1
1654 Jakub Legierski  Milówka 21 MDH Front 1
1655 Jakub Matuszek Węgierska Górka XI MDH Wichry 1
1656 Tomasz Barlak Włochy Hufiec ZHP Warszawa Ursus 1
1657 Filip Jakubiec Pabianice 90 PDH Wórewask 1
1658 Sylwia Urbańska Pabianice 90 PDH Wórewask 1
1659 Adrianna Kawula Kaszyce Wielkie  4 TWDH (hufiec ZHP Tarnów) 1
1660 Mariusz Gruchałą Kuźnia Raciborska 1
1661 Andrzej Walas Mikołów 1
1662 Michał Gietko Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 1
1663 Aleksandra Sikora Warszawa 19 WDHiGZ “Zielony Płomień” 1
1664 Joanna Kruszewska Warszawa 158 WDHiGZ “Oranżeria” 1
1665 Marta Wilusz Warszawa 158 WDHiGZ “Oranżeria” 1
1666 Beata Skupiewska  Warszawa 158 WDHiGZ “Oranżeria” 1
1667 Aleksandra Kozubska Warszawa  Hufiec ZHP Warszawa- Żoliborz 1
1668 Marcin Duraj Mysłowice 1
1669 Marcin Wołczyk  Bytom 1
1670 Klaudia Skowron Czechowice Dziedzice HKTJ 1
1671 Marta Przygodzka warszawa 305 WDW Eos 1
1672 Mikołaj Przygodzki warszawa 305 WDW Eos 1
1673 Marcin Makowiecki warszawa 305 WDW Eos 1
1674 Sebastian Szewczul WKA Polifonia 1
1675 Adrian Dobosz 18 RDH 1
1676 Mateusz Zatorski 18 RDH 1
1677 Anna Gogocz 18 RDH 1
1678 Magdalena Helmich Racibórz 69 DW Wataha 1
1679 Dawid Wójcik Częstochowa 1 CDSH “Cierń” 1
1680 Maciek Kowalczyk Częstochowa 41 CDW “Wicher” 1
1681 Kacper Szymala Częstochowa KI “Syriusz” 1
1682 Jan Brzozowski Piastów 10 PDW “Ponad Horyzont” 1
1683 Wojciech Kwitliński Piastów 10 PDW “Ponad Horyzont” 1
1684 Jan Sadownik Piastów 10 PDW “Ponad Horyzont” 1
1685 Aleksandra Kowalewska Piastów 10 PDW “Ponad Horyzont” 1
1686 Monika Markocka Piastów 10 PDW “Ponad Horyzont” 1
1687 Maciej Mazurkiewicz Gliwice 1
1688 Mateusz Soja Gliwice 1
1689 Anna Stugient Warszawa Mokotów 154 WDHiZ 1
1690 Wiktoria Janicka Łódź Hufiec Łódz Polesie 1
1691 Marietta Grytner Bytom 1
1692 Oliwia Szkoła KHKA Diablak 1
1693 Kamil Szołtysek Knurów 16 GDH 1
1694 Bartosz Witek Gliwice 12 GDHS 1
1695 Krzysztof Gajewski Gliwice 10 GDH 1
1696 Dominik Michalski 1
1697 Maciej Skoraszewski 1
1698 Grzegorz Kwas Tychy HOW Poraj 1
1699 Filip Zalewski Warszawa 141 WDHiGZ 1
1700 Tymon Namysłowski Warszawa 141 WDHiGZ 1
1701 Marianna Olszewska Warszawa 141 WDHiGZ 1
1702 Barbara Garbolińska Warszawa 141 WDHiGZ 1
1703 Piekalna Malwina Wrocław 1
1704 Wojciech Krzywy Gliwice 12 GDH “Mistral” 1
1705 Marcin Duda Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1706 Maciej Szymczyk Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1707 Zosia Adamczyk Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1708 Patrycja Lipczyńska Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1709 Daria Olszewska Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1710 Adam Olszewski Warszawa 222 WDHiGZ “Burza” 1
1711 Patryk Gierałtowski Chorzów 7 DW “Cichociemni” 1
1712 Mikołaj Bacior Chorzów 50 HDW Drakkar 1
1713 Staś Kochman Warszawa 156 WDW Nomada 1
1714 Maria Majchrowska Warszawa 156 WDW Nomada 1
1715 Maria Maliszewska Warszawa 40 WDHiZ 1
1716 Martyna Rulka Łódź Łódź Polesie 13ŁDW Nieprzemakalni 1
1717 Michał Skwarka Łódź Łódź Polesie 13ŁDW Nieprzemakalni 1
1718 Julita Włodarczyk Łódź Łódź Polesie 13ŁDW Nieprzemakalni 1
1719 Arkadiusz Konieczka Łódź Łódź Polesie 13ŁDW Nieprzemakalni 1
1720 Sebastian Markiewicz Pszczyna 4 HDW 1
1721 Paweł Stok Pszczyna 1
1722 Bartek Kowalik Częstochowa 1
1723 Jakub Rosa Jaworzno  13 PJDW “Wicher” 1
1724 Daniel Czosnyka Jaworzno  13 PJDW “Wicher” 1
1725 Mateusz Ćwiklik Katowice Red Debils 1
1726 Kamil Grajner Katowice Red Debils 1
1727 Michał Jochemczyk Katowice Red Debils 1
1728 Tomasz Świnoga Łódź 1
1729 Maja Deszcz Łódź 1
1730 Maciej Gorzkiewicz Łódź 1
1731 Marta Kołodziejczyk Łódź 1
1732 Natalia Olesz Łódź 1
1733 Maciej Rek Warszawa 1
1734 Aleksander Witrambowski Gdańsk 39′ WDH Paradoks 1
1735 Przemysław Gołasz Gliwice 9 GDHS “Lukarnia” 1
1736 Paulina Janik Przystajń HKA Haki 1
1737 Marta Wudecka Sosnowiec Dzikie Dziki z Kostaryki 1
1738 Nikodem Hanusek Dzikie Dziki z Kostaryki 1
1739 BASZKA – pies 1
1740 Justyna Grzesiewska Warszawa 328 HORDA 1
1741 Kinga Kobza Radom 18 RDW 1
1742 Ada Skrzek Radom 18 RDW 1
1743 Karolina Zelcer 1
1744 Bartosz Banach Dąbrowa Gónicza 1
1745 Daniel Sadowski Dąbrowa Gónicza 1
1746 Emilia Truskolaska Gdynia Uniwersytet Morski 1
1747 Klaudia Kojro Łomża 91 ŁDH “Fuego” 1
1748 Amelia Danielewska Łomża 91 ŁDH “Fuego” 1
1749 Dawid Korpacz Białystok 1
1750 Jakub Lewandowski Białystok 3 SZCHiZ 1
1751 Jan Szymański Białystok 59 BWDW 1
1752 Dawid Kozłowski Katowice 1
1753 Nikodem Cudzich ?? 13 DW Fatum 1