Podziękowania

Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia, by szlakiem Żwirka i Muchomorka dotrzeć do miejsca spotkania. Dziękuję Leśnym Skrzatom, za pomoc w lokalizacji zimy i transporcie poszkodowanej uczestniczki ZWW. Oczywiście dziękuję wszystkim innym, którzy tak chętnie udzielili jej pomocy. Dziękuję Wodnikowi Szuwarkowi za usługi przeWodnikowskie, jak i wszystkim innym, którzy mi pomagali.
Oczywiście czekamy na efekt pracy nadwornego fotografa – Batona.
Pierwsze podsumowania:
Temperatura: niestety około 0
śnieg: Był w miejscu biwaku, na trasie lodowisko.
Ilość namiotów: 91
Ilość uczestników: 262 osoby + 6 psów. Zawsze gdy jakiś oszołom, zacznie się czepiać, znajduje się kilkaset osób, chcących mu udowodnić, że nie ma racji. Nie wiem, cieszyć się, czy martwić z tak dużej frekwencji.

Lista będzie opublikowana, gdy dostaniemy 15 relacji pisanych i fotografowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *