Braterstwo

” Zbiórka na Maćka Stańczaka”
Fundacja Harcerskiej Szkoły Ratownictwa
Podłęcze 12A
05-530 Góra Kalwaria
BOŚ Bank: 20 1540 1157 2034 6615 8581 0004
Druhny i druhowie nie otrzymaliśmy żadnego sprawozdania z imprezy wspierającej leczenie Maćka. Nie znaczy to, że cała idea umarła. Tutaj nie chodzi o kasę, a o braterstwo. Proszę wszystkich, aby przed wyjazdem dokonali wpłaty na konto fundacji. Nie ważna jest kwota, a chęć niesienia pomocy jednemu z nas. Wierzę w to, że idea braterstwa jeszcze nie umarła w ZHP i każdy z nas dorzuci się do wspólnego koszyka. Proszę zabrać ze sobą potwierdzenia przelewów (kopie, bo oryginały przydadzą się do odliczenia od podatku), zostaną one wykorzystane podczas ogniska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *